Fachman Show

Republika Sztuki Tłusta Langusta Gwarna 11

Czy cyrkowiec może okazać się fachowcem remontowo-budowlanym?
A może po prostu każdy fachowiec posiada w sobie umiejętności cyrkowca? Fachman N.zostaje wezwany do usterki w lokalu przy ul. Gwarnej 11 w Poznaniu. Za pomocą narzędzi i umiejętności, jakie posiada, próbuje usunąć awarię. Spektakl, będący laureatem tegorocznych Nanodramów 2023 — konkursu na małą, eksperymentalną formę teatralną — budowany jest w oparciu o nowy cyrk, z wykorzystaniem elementów iluzji, akrobatyki, ekwilibrystyki, żonglerki, clownady a także efektów specjalnych i improwizacji. Czym zostaną zaskoczeni mieszkańcy (widzowie) nieruchomości przy ul. Gwarnej 11.
Norbert Ogoniak, jak sam o sobie mówi, jest człowiekiem renesansu. Zawodowo i z pasji: aktor, pedagog cyrku, żongler, iluzjonista, szczudlarz, animator, a nawet malarz, a czasem konstruktor scenografii. Norbert jest również Prezesem Fundacji Art od Mind, absolwentem Pedagogiki Cyrku Dziecięcego Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu oraz Studium Aktorskiego Regionalnego Ośrodka Edukacji w Poznaniu. Współpracował jako aktor z Teatrem Planeta M oraz ze Społecznym Stowarzyszeniem Edukacyjno-Teatralnym „Stacja Szamocin”. Od 2020 r, aktor Teatru Usta Usta Republika.
Scenariusz, reżyseria, wykonanie: Norbert Ogoniak

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.