Anthimos Apostolis Quartet | 16.02.2024 | POZNAŃ | Scena na Piętrze

Scena na Piętrze w Poznaniu - Biblioteka Masztalarska 8

Anthimos Apostolis Quartet w Scenie na Piętrze

Miejsce: Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8, Poznań
Data: 16.02.2024, godz. 19.00

Ceny biletów:
- do 31 stycznia: 50 zł,
- od 1 do 15 lutego: 60 zł,
- w dniu koncertu: 70 zł.

Anthimos Apostolis to niekwestionowana legenda polskiej muzyki. Na scenie obecny jest od ponad pięćdziesięciu lat, regularnie nagrywa i koncertuje na całym świecie. Występował z największymi, m.in. z Czesławem Niemenem, Tomaszem Stańko, Patem Metheny, Gilem Goldsteinem, Paulem Wertico, Tomaszem Szukalskim czy Jimem Beardem.

Od początku kariery jest związany z grupą SBB, ale znajduje też czas, by prowadzić własny zespół. Podczas koncertu w Scenie na Piętrze artysta wystąpi ze swoim kwartetem. W tym projekcie bluesowe brzmienie gitary Apostolisa przeplata się z rockowo-jazzowym klimatem bębnów, za którymi również zdarza mu się zasiąść. W trakcie występu zespół zaprezentuje utwory z płyt „Parallel World” i najnowszej „50 / Live In NOSPR”. Anthimosowi Apostolisowi towarzyszyć będą: Piotr Matusik (instr. klawiszowe), Robert Szewczuga (gitara basowa), Olaf Węgier (saksofon).

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.