Domy Bernardy

Scena STA Ratajczaka 18, klatka A, 2 piętro

Sobota, 20 Kwietnia, godz. 19:00
Niedziela, 21 Kwietnia, godz. 17:30

Spektakl pełen emocji i pasji w rytmie hiszpańskiej muzyki kreuje intrygującą opowieść o mężczyźnie uwięzionym w kobiecych marzeniach i kobietach zaklętych w miłości i bólu. Inspirowany klasycznym dramatem pt "Dom Bernardy Alba" F. Lorca.

Domy Bernardy to historia trudnych relacji pięciu sióstr zamkniętych przez matkę Bernardę na osiem lat w domu żałoby. Obraz zakazanej miłości.
Opowieść o mężczyźnie uwikłanym w kobiece losy.
"Domy Bernardy" ma w temacie samotność, tęsknotę i głód miłości. Poetycka forma spektaklu zawiera niezwykłe emocjonalne portrety postaci.

UWAGA! Spektakl przeznaczony wyłącznie dla widzów od 18. roku życia.Zawiera sceny odnoszące się do przemocy, które mogą być uznane za kontrowersyjne. Wszelkie sceny przedstawione w spektaklu tworzą kreację artystyczną.

DOMY BERNARDY - PREMIERA: 16.12.23

Reżyseria, dramaturgia Anna Ciszowska
Scenografia: Magdalena Wilczyńska.
Koncepcja oświetlenia: Kacper Krzyżosiak
Obsada: Joanna Szajkowska, Barbara Fiałkowska Maja Kopczyńska Magdalena Wilczyńska, Sandra Dudek, Donata Stołowska, Olga Grabowska, Katarzyna Rita Ratajczak, Marta Mirska, Rafał Miaskowski, Konrad Goździor.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Poznania.
#poznanwspiera

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.