Tomek Ziętek | 23.02.2024 | POZNAŃ | Scena na Piętrze

Scena na Piętrze w Poznaniu - Biblioteka Masztalarska 8

Tomek Ziętek w Scenie na Piętrze.

Miejsce: Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8, Poznań
Data: 23.02.2024, godz. 19.00

Bilety:
- 79 zł (do 31 stycznia)
- 89 zł (od 1 do 22 lutego)
- 99 zł (w dniu koncertu)

Tomek Ziętek - aktor, wokalista, tekściarz, kompozytor i producent. Znany z filmów „Cicha Noc”, „Boże Ciało” i „Żeby nie było śladów” oraz występów w trójmiejskiej formacji The Fruitcakes. Pod koniec listopada zadebiutował solową płytą „Some Old Songs”. Wypełniają ją utwory w duchu amerykańskiego folku i country, inspirowane klasycznymi gitarowymi brzmieniami, utrzymane w klimacie singer-songwriter. Muzycznie album przywołuje letnie wspomnienia – ciepłych dni i deszczowych wieczorów. Jest nostalgicznie, romantycznie oraz bardzo osobiście. Sam artysta opisuje wydawnictwo słowami: „To moje zachwyty. Zachwyty nad codziennością.”

Świetnie przyjętą płytę promowały trzy single: „Your Kiss”, „C’mon” oraz „Some Old Gum”. Wszystkim utworom z „Some Old Songs” towarzyszą visualisery. Dziesięć z nich powstało we współpracy z Łukaszem Jaśniakiem, a jeden zawiera sceny z teledysku wyreżyserowanego przez Pawła Jóźwickiego. Występ Tomka Ziętka w Scenie na Piętrze jest częścią trasy koncertowej promującej nową płytę i obejmującej największe miasta w kraju.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.