Spektakl „Rycerz bez konia” | Teatr Barnaby | 18.02.2024 | Dzieciaki na Piętrze 2024 | Poznań

Scena na Piętrze w Poznaniu - Biblioteka Masztalarska 8

Dzieciaki na Piętrze, 18.02.24, niedziela, godz. 11.00

Teatr Barnaby - spektakl „Rycerz bez konia”

Bilety (ta sama cena zarówno dla dziecka, jak i opiekuna):
- 25 zł (do 18 stycznia)
- 30 zł (od 19 stycznia do 4 lutego)
- 40 zł (od 5 do 18 lutego)

Wiek uczestników: od 3 lat

Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia... Tak, tak: rycerz bez konia. Powiecie: każdy rycerz ma przecież swojego konia! I będzie to poniekąd prawda. Tylko, że ten akurat nie miał. I był przez to nieszczęśliwy. Czy koń znajdzie rycerza? Czy rycerz znajdzie konia? Oto jest pytanie...

Scenariusz: Marta Guśniowska
Lalki: Robert Poryziński
Animacja: Marcin Marzec
Muzyka: Marcin Marzec

Czas trwania: ok. 45 min

Teatr Barnaby to teatr marionetkowy. Założony został w 2014 roku w Gdańsku. Obecnie posiada cztery sceny lalkowe. Założycielem i twórcą scen jest Marcin Marzec, aktor, reżyser i scenograf marionetkowy. Teatr Barnaby regularnie współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi zarówno w całej Polsce, jak i w Europie, a jego przedstawienia można zobaczyć także na licznych festiwalach, takich jak Feta Gdańsk, Frytka OFF Częstochowa, GO Augustów, Oblężenie Malborka, Ulicznicy Gliwice i wiele innych.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.