WESTBAM & NEEVALD: 2000's CLASSICS - SYLWESTER 2023

MTP ul. Głogowska 14

WESTBAM & NEEVALD - 2000’s CLASSICS

SYLWESTER NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH POZNAŃSKICH

Wracamy do roku 2000, kiedy muzyka miała duszę. Zagramy klasyki techno/house z tamtych lat, kiedy wszystko było prostsze i sprowadzało się do beztroskiej zabawy. Przeżyjmy to jeszcze raz, w 2023 roku!

Słyszysz nadciągające z oddali tłumy i przeszywający bass? Stara Gwardia powraca w najlepszym stylu do gmachów MTP celem mocnego zwieńczenia 2023 i celebracji Nowego Roku 2024.

WESTBAM, a właściwie Maximilian Lenz to Ikoniczny niemiecki DJ i producent muzyczny. To organizator popularnych w całej Europie festiwali Mayday oraz współorganizator Kultowej Berlińskiej Love Parade.

NEEVALD - nikomu ceniącemu muzykę klubową w Polsce nie trzeba go przedstawiać, Ikona Stylu i żyjąca Legenda muzyki House w Polsce. Budował nie jeden klimat i event w klubach. Zagrał na wszystkich największych wydarzeniach w Polsce i za granicą. Radiowy rezydent Ibizy i wyjątkowa postać z nurtu House, która pojawi się przed WestBamem aby rozgrzać Was do czerwoności.

Więcej informacji: TBA

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Czas: 31 grudnia, 20:00 - 5:00

Bilety: 79/99/119/139/159 PLN

BIlety VIP: 249 PLN (wejście bez kolejki, dostęp do strefy VIP oraz osobnego baru na Antresoli z widokiem na scenę)

Link:

Rezerwacja Loży

tel: 667 395 549

Mail:

Więcej informacji: TBA

Organizator: Agencja Artystyczna Hot Staff

Partner Logistyczny: GRUPA MTP

Patron Medialny: RMF MAX

———————————————————————————————————————

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!