GALA BALETOWA

Teatr Wielki w Poznaniu Fredry 9

„Gala baletowa” to podróż przez świat baletu prezentująca różne jego odsłony, style i estetyki. W czasie jej trwania miłośnicy najpiękniejszych klasycznych baletów i współczesnych miniatur chorograficznych znajdą coś dla siebieNie zabraknie tanecznej wirtuozerii i wdzięku, sztubackiego puszczania oka i gry z konwencją. Będą także niespodzianki… Bo jeśli Gala to goście! A jak goście – to znakomici!
Natomiast poznańscy tancerze wykonają najciekawsze fragmenty choreografii z rozległego repertuaru Baletu Teatru Wielkiego przygotowane przez wybitnych artystów z całego świata. Od tryskającego baletowymi fajerwerkami fragmentu z „Don Kichota”, po pełen niepokojącego piękna duety w choreografii współczesnych twórców.
„Gala baletowa” to wieczór, który sprosta oczekiwaniom zarówno widzów o tradycyjnych gustach, jak i tych, którzy chcieliby się przekonać, co nowego w dzisiejszych czasach może zaoferować balet.
Dyrekcja Teatru zastrzega możliwość zmian w repertuarze, obsadach, terminach i formie wydarzenia.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.