XIX Wielka Charytatywna Gala Fundacji Mam Marzenie

Aula Uniwersytecka w Poznaniu Wieniawskiego 1

Sobota, 16 Grudnia, godz. 18:00

Zielone serce Fundacji Mam Marzenie bije już 20 lat! Przez ten czas spełniliśmy ponad 10.000 najskrytszych marzeń chorych dzieci. Mamy co świętować!

Z tej okazji zapraszamy na XIX Wielką Charytatywną Galę Fundacji Mam Marzenie, która odbędzie się w sobotę 16 grudnia 2023 r. o godz. 18:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 1.

Galę poprowadzą ambasadorka Fundacji Mam Marzenie, Małgorzata Kożuchowska oraz Rafał Zawierucha. Na scenie wystąpi Arek Kłusowski oraz Maciej Maleńczuk. Będą też Państwo świadkami wielu wzruszeń i zobaczą, jak spełniają się dziecięce marzenia. Wydarzenie dostępne dla osób słabosłyszących i niesłyszacych.

Cały dochód ze sprzedaży biletów pozwoli nam spełniać kolejne marzenia, aby dodawać dzieciom siłę w walce z chorobą. Do zobaczenia 16 grudnia o godz. 18 w Auli UAM! Serdecznie zapraszamy!

Partnerami Gali są LIDL Polska, Biuro Podróży ITAKA, Dramers, Fundacja Kultury bez Barier.
Patroni medialni: TVP3 Poznań, Meloradio, Radio EMAUS, Wielkopolska Magazyn Informacyjny.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.