KONCERT RODZINNY MUZYKOTEKA: BaROCK

Aula Uniwersytecka w Poznaniu Wieniawskiego 1

Koncert organizowany przez Pro Sinfonikę-Filharmonię Poznańską

Czy muzyka baroku to XVII-wieczny rock? A Czy barok może być inspirujący dla zespołów rockowych?
Dla naszych młodych melomanów klasyka baroku w pigułce.

Już w sobotę 9 grudnia, o godzinie 11.00, zapraszamy do Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu, na Koncert Rodzinny z cyklu MUZYKOTEKA pod tytułem BaROCK!

wykonawcy:
Marcin SUSZYCKI – kierownictwo artystyczne
Radosław KOMOLKA - fagot
Kameralna Orkiestra Smyczkowa Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego.

w programie:
Jan Sebastian Bach III Suita orkiestrowa D-dur BWV 1068
Antonio Vivaldi Koncert na fagot a-moll RV 498

MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Adresowane są do małych* i dużych miłośników muzyki, dawnych i nowych przyjaciół Pro Sinfoniki, znawców i amatorów, a także tych, których zainteresują nasze niebanalne, muzyczne projekty.
*od 6. roku życia.

HISTORIA sobotnich koncertów sięga początków Pro Sinfoniki. Ich celem było i jest ukazanie piękna i różnorodności muzyki. Na Pro Sinfonicznej estradzie oklaskiwana była niezliczona rzesza artystów, wykonywane były dzieła różnych epok: stare i nowe, pochodzące z różnych stron świata. Istna muzykoteka, z której możecie brać to, co lubicie, czyli tradycyjne koncerty symfoniczne, muzykę ludową, muzykę popularną w niebanalnych opracowaniach, a także kino (nie takie) nieme.

***************
Znajdziesz nas: 
https://www.instagram.com/prosinfonika/
https://www.facebook.com/prosinfonikapoznan/
https://prosinfonika.eu/

Dyrekcja Filharmonii Poznańskiej zastrzega sobie możliwość zmiany terminów, miejsc, wykonawców i programów koncertów oraz cen biletów.

Zwroty biletów możliwe są jedynie w przypadku odwołania wydarzenia lub zmian ujętych w regulaminach wydarzeń. W pozostałych przypadkach zwroty nie są możliwe. Ograniczenia te wynikają z zapisów regulaminu Serwisu Bilety24 oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), art. 38 pkt 12 oraz 13.
#koncertrodzinny

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.