Tony Momrelle | 8.12.2023 | POZNAŃ | Scena na Piętrze

Scena na Piętrze w Poznaniu - Biblioteka Masztalarska 8

Tony Momrelle A Very Soulful Christmas w Scenie na Piętrze.

Miejsce: Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8, Poznań
Data: 8.12.2023, godz. 20.00

Ceny biletów:
- 50 zł do 20.11.2023,
- 60 zł do 7.12.2023,
- 70 zł w dniu koncertu.

Tony Momrelle to jeden z najbardziej ekscytujących muzyków soulowych na współczesnej scenie. Magazyn „The Guardian” określił go mianem „Stevie Wondera XXI wieku”. Jego twórczość jest autorską interpretacją brytyjskiego soulu. Czerpiąc z najlepszych tradycji gatunku artysta zaproponował jego własną, oryginalną odmianę. W wykonaniu Momrelle’a to porywający miks ejtisowych syntezatorów, jazzowych klawiszy, klasycznego fortepianu i niezwykle żarliwego wokalu. Optymizm tej muzyki w połączeniu z jej ciepłem i chwytliwością jest zaraźliwy. Będziemy się mogli o tym przekonać podczas jego grudniowego występu w Scenie na Piętrze. Podczas koncertu nie zabraknie też utworów świątecznych!

Momrelle zdobył sławę jako główny wokalista acid-jazzowego zespołu Incognito. Występował w nim szesnaście lat. W swojej karierze współpracował z największymi. Są wśród nich takie gwiazdy jak Gloria Estefan, Celine Dion, Janet Jackson, Whitney Houston, Chaka Khan, Sade, Gary Barlow, Andrea Bocelli, Gwen Stefani, Robert Palmer. Jesienią 2016 roku supportował legendarną grupę Earth, Wind & Fire.

Zespół wystąpi w składzie:
Tony Momrelle – śpiew
Alessio Wildes Barelli – perkusja
Emiliano Pari – instrumenty klawiszowe
Tony Remy – gitara
Julian Crampton –bas

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.