Paluch • X-lecie Lepszego Życia Diler

2progi Aleja Niepodległości 36

Paluch • X-lecie Lepszego Życia Diler • Poznań 2PROGI • 01.12.2023

 20. grudnia 2013 nakładem wytwórni B.O.R. Records, ukazał się album „Lepszego Życia Diler”, a w tym roku mija 10 lat od jego wydania. Z tej okazji Paluch, Agencja Artystyczna Bashesh oraz Klub 2PROGI zapraszają na jubileuszowy koncert, który przeniesie nas do klimatu tamtych lat. Wydarzenie odbędzie się 01.12.2023 w Poznaniu.

Start: 20:00

Miejsce: Klub 2PROGI, Niepodległości 36; 61-714 Poznań

 PALUCH, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop, mający na koncie 15. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). W 2022 roku dwa z Jego albumów: Ostatni Krzyk Osiedla oraz Czerwony Dywan otrzymały status diamentowej płyty.

 „Lepszego Życia Diler" był 7. solowym krążkiem poznańskiego rapera, na którym znalazły się syntetyczne bity z wartościową treścią, przesiąkniętą życiowymi tematami. Oczywiście nie zabrakło klasycznych produkcji, które świetnie komponowały się z całością, dając odbiorcy mix, którego w tamtym momencie nikt wcześniej nie proponował. Ten album dał nam m.in. singiel „Baz Strachu”, który do dzisiaj udowadnia, że w rapie można stworzyć ponadczasowy utwór.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. 

Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.

Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego.

https://www.bashesh.com/regulamin

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:

https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com