Gorgon City Salvation Tour

Tama Ul. Niezłomnych 2

Po intensywnych rozmowach z managementem artystów udało się ustalić nowy termin poznańskiego koncertu Gorgon City, którego organizatorem jest bezpośrednio Tama. Tym samym Gorgon City wystąpią w grudniu w Poznaniu w ramach trasy promującej nowy album „Salvation”!

Jedynym organizatorem tego wydarzenia jest klub Tama. Nowe wydarzenie nie ma nic wspólnego z organizatorem poprzedniego wydarzenia w klubie B17, ale bilety z 8 września zachowują ważność - to wyraz naszego zrozumienia wobec osób, które już posiadają bilet, a miałyby problem z odzyskaniem za niego środków.

Przeniesienie imprezy do TAMY udało się dzięki współpracy z managementem Gorgon City oraz z Going.

Gorgon City, w skład którego wchodzą Kye Gibbon i Matt Robson-Scott, od momentu powstania pierwszego singla na przełomie dekady, zakorzenili się w globalnej kulturze tanecznej, oferując niesamowitą mieszankę wszelkiej odmiany house. Sprzedali ponad 10 milionów singli i zgromadzili ponad 1,5 miliarda streamów na całym świecie. Artyści występowali na największych wydarzeniach globu, takich jak Coachella, Glastonbury, Parklife, Tomorrowland czy EDC Vegas, a także wyprzedawali koncerty w tak kultowych miejscach jak Brixton Academy, The Shrine, Printworks, Brooklyn Mirage, Warehouse Project czy Tobacco Dock.

16 grudnia 2023

Tama, Niezłomnych 2, Poznań

line-up:
Gorgon City

tba

TT:

19.30 - doors
20.00 - support
22.00 - Gorgon City
00.00 - closing set
+ afterparty: 00:00 - 05:00