CLAN OF XYMOX | Poznań

2progi Aleja Niepodległości 36

🖤Legenda muzyki dark wave wystąpi na początku roku na dwóch koncertach w Polsce! Clan of Xymox zagrają 20 stycznia w Poznaniu oraz tydzień później w Warszawie.

Od momentu powstania zespołu w 1982 roku muzyka Clan Of Xymox stale się zmienia, lecz zawsze jest wymagająca i często zapiera dech w piersiach. Na przestrzeni lat Holendrzy wypuścili wiele hitowych, kultowych wręcz albumów, które ukazywały się pod banderą takich wytwórni jak 4AD, Universal Music, czy obecnie Trisol Music Group oraz Metropolis Records.Ich ostatnich album, “Limbo”, ukazał się w 2021 i jest dowodem wysokiej formy Ronny’ego Mooringsa i spółki. W zeszłym roku lider COX skomponował “ Save Our Souls” - utwór, który miał na celu zwrócenie uwagi na agresję Rosji na Ukrainę. Wszelkie przychody z nim związane zostały przekazane agencjom walczącym z cierpieniem zarówno ludzi, jak i zwierząt. Zespół nie przestaje intensywnie koncertować, a do kolejnego spotkania się z nim polscy fani będą mieli okazję już w styczniu, kiedy to wystąpi na koncertach w poznańskich 2Progach i warszawskim Niebie.

CLAN OF XYMOX

📅20.01.2024
📍Poznań, 2Progi

📅27.01.2024
📍Warszawa, Niebo

 Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

 Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

 Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

 W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡CLAN OF XYMOX (Holandia) - dark wave

🌐https://www.facebook.com/clanofxymox.official
🌐https://www.instagram.com/clan.of.xymox

🔊”A Day”: https://www.youtube.com/watch?v=x3fsh8JefvM
🔊”She”: https://www.youtube.com/watch?v=3k4l1T-tGPw
🔊Posłuchaj na Spotify: https://open.spotify.com/artist/1wHmR7I0UlF58WFQexCPha?si=b9N2iilRTzaVYpjbt37wXA