SMOLIK//KEV FOX pt BELLY OF THE WHALE

CK Zamek Sala Wielka Święty Marcin 80/82

5.11.2023 POZNAŃ
CK ZAMEK
Otwarcie - 18.00
Start koncertu - 19.00

Koncert będzie częścią trasy koncertowej promującej nowy album SMOLIK//KEV FOX pt BELLY OF THE WHALE
Single promujące to wydawnictwo czyli „Promises” oraz „Smoke And Mirrors” to bardzo przebojowe i zarazem rasowe pozycje w katalogu duetu, które swoją stylistyką zaczerpniętą z lat 90-tych wprowadzają w letni i taneczny nastrój.

SMOLIK//KEV FOX to eklektyczny i wymykający się jasno określonym ramom duet Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta oraz Keva Foxa – brytyjskiego songwritera. Debiutancki „SMOLIK//KEV FOX” był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali nagrodę Fryderyk w kategorii elektronika i alternatywa.

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. W 2018 ukazała się QUEEN OF HEARTS czyli EP, której sesja nagraniowa miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

BELLY OF THE WHALE czyli nowy album artystów ukazuje się nakładem Kayax 29.09.2023
Duet wciąż koncertuje, pojawił się na większości liczących się festiwali (m.in Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie, Europejski Stadion Kultury, Letnie Brzmienia, Olsztyn Green Festiwal itp).

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.