Teatr MOZAIKA "GRAJMY W ZIELONE - KONCERTOWO!" | 15.10.2023 | Dzieciaki na Piętrze 2023 | Poznań

Scena na Piętrze w Poznaniu - Biblioteka Masztalarska 8

Dzieciaki na piętrze, 15.10.2023, niedziela, godz. 11.00

Teatr MOZAIKA interaktywny koncert GRAJMY W ZIELONE - KONCERTOWO!

Bilety (ta sama cena zarówno dla dziecka, jak i opiekuna): 
· 25 zł (przedsprzedaż do 2.10)
· 30 zł (sprzedaż regularna od 3.10)

Dla dzieci od 3 lat.

Poprzez lubiane i nośne dla dzieci medium, jakim jest piosenka, utrwalamy u małych odbiorców ważne dla ekologii kwestie: dbałość o naturę, oszczędzanie wody, życie w stylu zero waste, nawyk segregowania śmieci i czuwanie nad swoim otoczeniem.

Piosenki zostały skomponowane w taki sposób, aby dzieci chętnie śpiewały i tym samym na trwałe zapamiętały treści w nich zawarte. Dzięki niebanalnym tekstom i oryginalnym aranżacjom sprawimy, że i duzi i mali będą mogli spędzić ze sobą wspólny czas.

Chcemy integrować rodziny wokół tematu ekologii i zaszczepiać w dzieciach pozytywne nastawienie do ekologicznego trybu życia.

Wydarzeniu towarzyszyć będą stoiska:
Sticky Blenders z kawką przelewową, ciasteczkami z matchą, mini croissantami pistacjowymi, brioche z malinami i kremem pistacjowym, Bookowski z „zielonymi” książkami oraz Wydział Gospodarki Komunalnej z pogadankami, quizem i gadżetami m.in. kolorowankami o tematyce odpadowej i linią "Segreguję, dbam o środowisko".

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.