Koncert otwierający festiwal

Blue Note Jazz Club Kościuszki 79

ARS LATRANS Orchestra | koncert
Czas Na Teatr

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków. Występowali na różnych festiwalach, m.in. Letnie Brzmienia, Edison Festival, Męskie Granie.
Skład podstawowy ARS LATRANS Orchestry to:
Runforrest (Grzegorz Wardęga)
Odet (Aleksandra Dąbrowska)
dybiński (Nikodem Dybiński)
Gypsy and the Acid Queen (Kuba Jaworski)
koko die (Konrad Nikiel)
Clock Machine/kidei (Jakub Wojtas i Piotr Wykurz)
Artyści wykonają utwory z płyty Y2K. To mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości. Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu.
Nawet jeżeli nie pamiętacie co (nie) wydarzyło się w latach 2000, to za sprawą, muzyki, tańca, opowieści i scenografii, ARS LATRANS przeprowadzi Was przez niedaleką przeszłość, pobudzając wszystkie zmysły. Wspólnie poczujemy smak i rytm tamtych lat, zanurzymy się w świat z początków Internetu, wrócimy do przepowiedni i projekcji na przyszłość. Jeżeli lata 2000 wywołują w Was ciekawość, albo po prostu lubicie dobrze się bawić, to nie może Was zabraknąć na tym koncercie.
Koncert odbędzie się 28 września o godzinie 20.00 w Blue Note Jazz Club.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.