Billy Talent | Poznań

Klub Muzyczny B17 Bułgarska 17


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Drzwi: 18:00


Album ‘Crisis of Faith’ jest odzwierciedleniem tego, co czuliśmy podczas tych ostatnich lat nagrywając ten krążek.
Został on stworzony w czasach, kiedy cały świat stanął przed trudnymi przeszkodami - jednymi z najcięższych do tej pory.
Album przedstawia muzyczne migawki, które mówią o tym co to znaczy być człowiekiem i z jakimi trudnościami się borykamy. Ten album został stworzony prosto z serca. 
Od samego momentu, w którym rozpoczęliśmy tworzyć ten album, aż do teraz – ta przygoda spowodowała u nas wiele zmian.
Przywitaliśmy nowe życie, straciliśmy naszych najbliższych ukochanych, a także przebrnęliśmy przez wzloty i upadki podczas okresu pandemii.
Przez ostatnie parę lat kwestionowaliśmy wiele kwestii, które są nam wpajane już od małego: nasze systemy, nasze rządy, nasi liderzy, a nawet i sami my.
Byliśmy świadkami wielu przykładów ogromnej siły ludzi, podczas światowych protestów w sprawie: równości i sprawiedliwości, toksycznych podziałów,
które się rozprzestrzeniły po całym świecie, a także kryzysu klimatycznego, który osiągnął niespotykany wcześniej pilny stan rzeczy.
Podczas tego wszystkiego, mieliśmy także swoje własne, indywidualne problemy, ale zasadniczą sprawą jest kwestia nadziei, dzięki której wiemy, że nikt nie jest sam, i że pomimo naszych różnic,
my ludzie chcemy tych samych rzeczy: miłości, zrozumienia i współczucia. 
Pamiętajcie, że niezależnie jak może być ciężko i mrocznie, zawsze musimy dążyć ku światłu.
Chociaż jest to często trudne, światło istnieje i jest jedyną nadzieją w ciężkich chwilach.
Dbajcie o siebie. Nie możemy się doczekać, kiedy znowu Was zobaczymy.

Ben, Ian, Jonny & AaronZamów bilety już teraz na Biletomat.pl!