spektakl Studia Teatralnego: o Raju - premiera

Sala Wielka CK Zamek Święty Marcin 80/82

O RAJU - Premiera spektaklu Studia Teatralnego

TYP: TEATR / TANIEC
MIEJSCE; SALA WIELKA
Godzina: 19.00
Data: 10.06.2023 i 11.06.2023
Cena: 10 zł

Witamy w Raju!
Chcesz się zabawić, zaznać ekstazy, a może się wyciszyć, wsłuchać w bicie własnego serca?
Pragniesz wejść do rajskiego ogrodu, by napić się wody ze źródła?
Od wieków ludzie poszukują ziemskiego raju – organizują wyprawy na krańce świata i wewnątrz siebie samych. Tworzą ogrody, a nawet miasta na jego wzór i podobieństwo.
Jak dzisiaj, kiedy zgiełk, pęd, niebezpieczeństwo wokół, znaleźć harmonię i szczęście? Jak dotknąć ziemskiego raju, żeby choć kawałek jego w nas się zakorzenił?

„Rozliczne są pułapki zastawione na drodze: dziwy, które nas olśnią lub porażą na tym, czy innym etapie; krzywe zwierciadła, które bierzemy za wierne; przepaście, które wolimy ominąć lub przekroczyć po wąskiej kładce ze srebrną opaską na oczach. Cały ten chaotyczny pejzaż znajduje się w nieznośnym bałaganie i naszym pierwszym pragnieniem jest wprowadzić pewną odprężającą spójność, sporządzić jakąś przyzwoita mapę, która uczyni naszą podróż łatwiejszą”.
Jean-Claude Carriere, „Poszukiwanie wewnętrzne”

scenariusz: zespół
reżyseria: Barbara Prądzyńska
asystentka reżyserki: Karolina Pawełska
projekcje wideo: Michał Zadroga
konsultacje scenograficzne: Iza Kolka
konsultacje choreograficzne: Janusz Orlik
identyfikacja wizualna: Maja Piskorska
występują: Dawid Biernacki, Patrycja Chodorowska, Marta Datkiewicz, Mirosław Janeczko, Maja Karmińska, Weronika Kurak, Izabela Nitka, Joanna Nowakowska, Hubert Okonowicz, Maja Piskorska, Agnieszka Płotka, Karol Popławski, Dominika Stawska, Martyna Tomas

 

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.