KUBAŃCZYK KONCERT | CZWARTKOWA RAKIETA

Nocny Targ Towarzyski Kolejowa 23

Czwartek, 22 Czerwca, godz. 21:00


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

"Muzyczny rollercoaster! 🐉

A tak naprawdę lot w kosmos, gdzie na każdej z orbit czekać będą utalentowani artyści. Nasz lot oferuje wyjątkową okazję, by odkryć różnorodne style i inspiracje, jakie napędzają scenę rapową.

Koncerty, DJ Sety, after party ziomeczku.

Wakacyjne emocje i muzyka, której słuchasz.

Wpadaj po gorące wibracje 夏天☯︎

🚀🚀🚀🚀🚀

Kubańczyk - polski raper, producent oraz autor tekstów. Jego najpopularniejszy utwór ‘Lady Pank’, który liczy już prawie 40 milionów wyświetleń był początkiem kariery muzycznej.

Kubańczyk na przestrzeni zaledwie kilku lat rozwinął się w swojej twórczości. Na swoim koncie ma już dwa albumy ‘Cały ja’ oraz ‘Młody kot’, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.

Od blisko trzech lat artysta jest w ciągłej trasie koncertowej grając przy tym setki koncertów. Wspólny utwór z producentem Tribbs’em pt. ‘Zatańczysz ze mną jeszcze raz’ ,czyli remake twórczości Krzysztofa Krawczyka znalazł się w TOP3 na listach przebojów w 2022 roku.

Raper jest także zawodnikiem Fame MMA, jednak jak podkreśla sam Kubańczyk muzyka jest dla niego najważniejsza.

Najnowszy album ‘W zeszłym roku’, ukażę się w czerwcu tego roku roku."

WEJŚCIE: 19:00
START KONCERTU: 21:00

WSTĘP: +18 / od 16 do 18 r. ż. ze zgodą opiekuna (link do zgody: bit.ly/3KmeOW5)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!