Zajafka – interaktywny koncert „Zwierzyniec”| Dzieciaki na Piętrze 2023 | Poznań

Scena na Piętrze - Biblioteka Masztalarska 8

Zajafka – interaktywny koncert „Zwierzyniec” | Dzieciaki na Piętrze 2023 | Poznań

03.06.2023, godz. 16.00

Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8

Bilety:
cena regularna: 30 zł
przedsprzedaż: 25 zł (do 31.05.2023)
Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na koncert, który zakończy wiosenny sezon cyklu Dzieciaki na Piętrze.

Zajafka – interaktywny koncert „Zwierzyniec”

Alpaka, wrona, okapi, czy rzekotka. Przed nami koncert, który łączy świetną zabawę z edukacją. Przedstawiamy piosenki o zwierzakach, które nie tylko uczą, ale i bawią ciekawymi historiami, rymami czy zwrotami akcji. Podczas koncertu posłuchacie repertuaru z projektu Dzieciaki na Piętrze - „Zwierzyniec” w rozwiniętych aranżacjach, a także wybrane autorskie kompozycje dla dzieci Kuby Gonza Woźniaka. Piosenki poprzedzą interaktywne działania połączone z ciekawą pogadanką, a wszystko po to, aby przybliżyć dzieciom bohaterów poszczególnych piosenek. Będziemy naśladować głosy zwierząt, wsłuchiwać się w elektroniczne brzmienia i żywe instrumenty oraz - przede wszystkim - wspólnie fantastycznie się bawić!

Autorzy koncertu: Kuba Gonzo Woźniak i Anna Rozmianiec

Czas trwania koncertu: ok. 45 min

Bez ograniczeń wiekowych.

Drodzy Widzowie, dla wspólnego komfortu uczestniczenia w wydarzeniu, 15 minut po rozpoczęciu spektaklu zamykamy drzwi teatru. Prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.