BOKKA Koncert na NTT

Nocny Targ Towarzyski Kolejowa 23


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

10 urodziny BOKKI - kolejna dawka wyśmienitej elektroniki na NTT!

BOKKA od 10 lat zaskakuje swoim nieszablonowym podejściem do wizerunku, żywiołowymi koncertami, woltami stylistycznymi - od nostalgicznego debiutu zauważonego przez Pitchfork, poprzez energetyczny album “Don’t Kiss And Tell”, kosmiczny “Life On Planet B”, na apokaliptycznym “Blood Moon” kończąc.

Pozostając anonimowi od 10 lat działają na własnych, unikalnych zasadach. Czym zaskoczą tym razem świętując swoje 10 urodziny? Już niebawem BOKKA HITS 10!

Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 3 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów. Niebanalne podejście do tworzenia wizerunku i muzyki, wykorzystywanie nietuzinkowego, często składającego się z przypadkowych przedmiotów instrumentarium, szybko stało się znakiem rozpoznawczym BOKKI. Potencjał grupy błyskawicznie dostrzeżono poza granicami kraju co skutkowało zagraniem na scenach najważniejszych imprez w Europie, m.in. brytyjskiego The Great Escape, czeskiego Colours of Ostrava, niemieckiego Reeperbahn czy holenderskiego Eurosonic, a następnie w klubach w Brukseli, Pradze czy Budapeszcie.

W 2022 BOKKA powróciła w kolejnej swojej odsłonie prezentując tajemniczy i apokaliptyczny album “Blood Moon” zyskując tym samym kolejną nominację do nagrody Fryderyk. Klip do utworu Walk on A Wire uzyskał Grand Prix na Polish Music Video Awards, wyróżnienie na Berlin Music Video Awards, a także jako jedyny z Polski zyskał nominację na festiwalu Camerimage pośród artystów takich jak Lykke Li, Harry Styles czy Rammstein.

Rok 2023 to 10 urodziny zespołu, które BOKKA świętuje pod hasłem BOKKA HITS 10!

WEJŚCIE: 19:00
START KONCERTU: 20:00

Miejsca siedzące w loży VIP z obsługą kelnerską, 4 metry nad ziemią.

WSTĘP: +18
poniżej 16 lat wejście z opiekunem
od 16 do 18 r.ż. wejście ze zgodą opiekuna (link do zgody: bit.ly/3KmeOW5)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!