Contemporary Noise Ensemble | Poznań

2progi Aleja Niepodległości 36

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Już 28 maja, w poznańskim klubie 2progi wystąpi dla Was zespół Contemporary Noise Ensemble!

Contemporary Noise Ensemble 
„An Excellent Spiritual Serviceman”

Po kilkuletniej przerwie Contemporary Noise Ensemble powraca z nową płytą pt. „An Excellent Spiritual Serviceman”.

Brzmienie zespołu, jak również jego skład uległy sporej przemianie i stąd również bierze się zupełnie nowa przestrzeń muzyczna, w której zespół operuje. Akustyczne, wręcz tradycyjne instrumentarium jakim są trąbka, saksofon, fortepian czy gitara, zostały zastąpione programowanymi syntezatorami, a skłaniając się bardziej ku kompozycji, muzyka brzmi teraz mniej jazzowo i zawiera mniej improwizacji. Zamiast kontrabasu usłyszymy bas elektryczny, a perkusja jest właściwie jedynym instrumentem typowo akustycznym.

Brzmienie płyty ma jednak bardzo 
organiczny charakter za sprawą wykorzystania również brzmień takich jak marimba, wibrafon, Rhodes piano czy pianino akustyczne. Album zabiera w podróż po jazzie, space rocku, funku i muzyce elektronicznej z destynacją w postaci rockowej piosenki, będącej jednocześnie utworem tytułowym. Bez względu na obszar gatunkowy, w którym porusza się zespół, Contemporary Noise Ensemble wciąż zachwyca dojrzałością i klasą.

👉 Otwarcie bram: 19:00
👉 Start koncertu: 20:00


🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!