MUCHA W MUCHOLOCIE - GOŚCINNIE

Teatr Muzyczny w Poznaniu Niezłomnych 1e

AIDA – Mucha w Mucholocie
Dla dzieci

Aida jak nikt inny potrafi pisać dla dzieci, bawić się słowem i rozśmieszać do łez, czego dowodem jest niezwykła popularność albumów „Aida dzieciom” czy „Mini Mini Kołysanki”. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy album „Zgadnij co to jest za zwierzę” z premierowymi utworami artystki, ponownie podbije serca wszystkich dzieci.
Głos Aidy Kosojan-Przybysz znają i kochają miliony małych słuchaczy. Teledysk do piosenki MUCHA W MUCHOLOCIE obejrzano ponad 200 milionów razy, i ta liczba ciągle rośnie.
Koncert „Mucha w Mucholocie” to wspaniałe, mądre i zabawne piosenki, pełne inteligentnego humoru i edukacyjnego waloru, przy których chce się tańczyć, śpiewać i skakać z radości.
***
„Te piosenki są o czymś, uczą nas świadomego życia, uczą dzieci trochę o ekologii. To jest ważne, tam jest przesłanie. Polecam nie tylko dzieciom” – Agnieszka Woźniak-Starak, DDTVN
„Na bohaterów swojej płyty Aida Kosojan-Przybysz wybrała zwierzęta, które buntują się przeciwko niszczeniu środowiska. W ten sposób chce utrwalać w dzieciach naturalny odruch troszczenia się o przyrodę” – Monika Stachura, „Zwierciadło”
„Jaka piękna płyta! Aida słuchamy Ciebie i jemy ciasto. Kochamy Aidę” – Katarzyna Zielińska, aktorka
„Krecik dotarł do Francji! Juhuuu” – Beata Sadowska, dziennikarka
„Uwielbiam! Aida bardzo dziękuję!” – Weronika Książkiewicz, aktorka
„Moja koleżanka wydała płytę z piosenkami dla maluchów i Ela słucha non-stop” – Weronika Rosati, aktorka
„Płyta ponownie zadedykowana jest dzieciakom (…) a w środku znajdziecie kilka naprawdę przecudownych piosenek z bardzo mądrymi słowami więc warto posłuchać.” – @miss_zi Zosia Ślotala-Hajdar
Czas trwania koncertu: 70 min. bez przerwy

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.