STILL CORNERS | Poznań

Tama Ul. Niezłomnych 2

Środa, 9 Sierpnia, godz. 20:00


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

“The Trip”, “Black Lagoon” czy “The Message” to utwory, które podbiły w ostatnich latach serca entuzjastów dream popu na całym świecie. Ich autorzy, Still Corners, powrócą w sierpniu do Polski na 3 występy🐦
Koncerty zespołu we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie bez wątpienia będą wieczorami, których przyjemny, letni klimat zapamiętamy na długo☀

Still Corners to projekt, w którego skład wchodzą Tessa Murray oraz Greg Hughes. Grupa została założona krótko po tym, jak Murray i Hughes przypadkowo trafili na siebie na londyńskim dworcu. Od tego momentu zespół tworzy muzykę, która jest jednocześnie refleksyjna, poszukująca i romantyczna. Po wydaniu kilku singli formacja podpisała kontrakt z wytwórnią Sub Pop, we współpracy z którą ukazał się ich debiut “Creatures of an Hour” oraz drugi album “Strange Pleasures”. Od 2016 Still Corners wydają muzykę pod szyldem własnego Wrecking Light Records. Płyty “Dead Blue”(2016), “Slow Air”(2018) oraz “The Last Exit” (2021) umocniły pozycję zespołu jako jednego z czołowych przedstawicieli dream popu w ostatniej dekadzie.

STILL CORNERS

📅8.08.2023
📍Wrocław, Stary Klasztor

📅9.08.2023
📍Poznań, Tama

📅10.08.2023
📍Warszawa, Proxima

 Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. 

 Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

 Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

 W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡STILL CORNERS (Wrecking Light Records) - dream pop

🌐https://www.facebook.com/stillcorners
🌐https://www.instagram.com/stillcorners
🌐https://www.stillcorners.com

🔊”Far Rider”:https://www.youtube.com/watch?v=ZuRsw0Jjj5g
🔊”The Trip”: https://www.youtube.com/watch?v=Bhk7cjjLVXI
🔊”Black Lagoon”: https://www.youtube.com/watch?v=LpbrvJzHITU

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!