MUZYKOTEKA: MUZYKA I ZWIERZĘTA

Aula Uniwersytecka w Poznaniu Wieniawskiego 1

Sobota, 22 Kwietnia, godz. 11:00

Zastanawialiście się kiedyś czy zwierzęta lubią muzykę?
Może zatem niech przemówią do nas same?

MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Dla małych* i dużych miłośników muzyki, dla dawnych i nowych przyjaciół Pro Sinfoniki, dla znawców i amatorów, a także dla tych, których najzwyczajniej zainteresują nasze muzyczne projekty.
*od 6. roku życia

HISTORIA sobotnich koncertów sięga początków Pro Sinfoniki. Ich celem było i jest ukazanie piękna i różnorodności muzyki. Na Pro Sinfonicznej estradzie oklaskiwana była niezliczona rzesza artystów, wykonywane były dzieła różnych epok: stare i nowe, pochodzące z różnych stron świata. Istna muzykoteka, z której możecie brać to, co lubicie, czyli tradycyjne koncerty symfoniczne, muzykę ludową, muzykę popularną w niebanalnych opracowaniach, a także kino (nie takie) nieme.

wykonawcy:
Michał FRANCUZ – fortepian I
Jacek KORTUS – fortepian II
Marcin SUSZYCKI – skrzypce I
Ewa SUSZYCKA – skrzypce II
Dominik DĘBSKI – altówka
JÓZEF CZARNECKI – wiolonczela
SZYMON GUZOWSKI – kontrabas
Elżbieta TURCZYŃSKA-DROBNIK – flet
Paweł DROBNIK – klarnet
Grzegorz SIEK – perkusja
Beata SŁOMIAN – perkusja

w programie:
Camille Saint-Saëns, Karnawał zwierząt

KONCERT RODZINNY: MUZYKA I ZWIERZĘTA, 22 IV 2023, godz. 11:00, Aula UAM w Poznaniu
****************
Znajdziesz nas na:
https://www.instagram.com/prosinfonika/
https://www.facebook.com/prosinfonikapoznan/
https://prosinfonika.eu/
Dyrekcja Filharmonii Poznańskiej zastrzega sobie możliwość zmiany terminów, miejsc, wykonawców i programów koncertów oraz cen biletów.

Zwroty biletów możliwe są jedynie w przypadku odwołania wydarzenia lub zmian ujętych w regulaminach wydarzeń. W pozostałych przypadkach zwroty nie są możliwe. Ograniczenia te wynikają z zapisów regulaminu Serwisu Bilety24 oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), art. 38 pkt 12 oraz 13.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.