MÓJ SŁODKI SMOK - GOŚCINNIE

Teatr Muzyczny w Poznaniu Niezłomnych 1e

Interaktywna bajka dla całej rodziny
"Mój słodki smok".
Oferujemy naszym małym i dużym widzom zanurzenie się w świecie starej dobrej bajki z księżniczką, królem i wesołym smokiem.
Ta historia opowiada o tym, jak mała księżniczka ze swoim wielkim przyjacielem Smokiem ratuje swoją bajkową krainę przed podstępnym KIMŚ. Który niszczy krainę cegłka po ceglce.
Spektakl interaktywny, gdzie dzieci:
* Tańczą razem z bohaterami;
* Poznają gigantycznego przyjaznego Smoka;
* Pomagają smokowi uwolnić jego dzieci;
* Dzielą się słodyczami ze sobą;
* Pomagają w budowie Żabiej chaty;
* Grają z gigantycznymi kulami
Odkryjcie dla siebie bajkowy świat przygód z zespołem bajkowych bohaterów. Podaruj swoim dzieciom niezapomnianą podróż, w której możliwe są wszelkie cuda – niesamowite przemiany, zagadki i tajemnica magicznej krainy!
Nasza historia księżniczki i jej przyjaciela smoka zanurzy cię w czarującej bajkowej atmosferze i zapewni odrobinę magii!
Takie przygody będą interesujące, zarówno dla najmłodszych widzów, jak i ich rodziców!
W spektaklu będzie wesoła muzyka i numery taneczne. Bohaterowie nieustannie komunikują się z widzami, angażując ich w to, co dzieje się na scenie. Jaskrawe kostiumy zachwycą dzieci, a oszałamiająca sceneria i efekty specjalne nie pozostawiają obojętnym nawet dorosłych.
● Niesamowicie realistyczny trzymetrowy Smok
● Maksymalna interaktywność z całą widownią
Program przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.