Dla Ciebie Mamo - Najpiekniejsze Melodie Świata

Aula Uniwersytecka w Poznaniu Wieniawskiego 1

Środa, 24 Maja, godz. 19:00

Koncert Dla Ciebie Mamo - Najpiękniejsze Melodie Świata z towarzyszeniem Orkiestry Salonowej Moderato - to unikatowy projekt na polskiej scenie muzycznej, który w tej formule pojawia się po raz pierwszy.
Wybitni soliści i muzycy.
Najpiękniejsze melodie świata.
Wiedeńskie salony i światowa estrada.
Wyrafinowany klimat muzyczny.
Eleganckie słowo.
Wszystko to na jednej scenie a całość dopełniona perfekcyjnie dobraną sferą kreacji artystycznej.
Soliści polskiej sceny operowej i operetkowej występujący na największych scenach w Polsce i na świecie zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Klasyka przeplatać będzie się z polską i światową estradą wokalnie i orkiestrowo.

Edyta Piasecka - jedna z najbardziej rozpoznawalnych solistek sceny operowej. Solistka min: Opery Narodowej i Opery Krakowskiej z niezliczoną ilością głównych ról operowych oraz nagród w tym nagroda Gwiazda Wokalistyki.

Emilia Zielińska - uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych.Uczestniczka programu "Kazimierz Kowalski Zaprasza". Od 2018 współpracująca z Narodowym Teatrem Operetki Kijowskiej.

Mariusz Adam Ruta - tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Ciepło przyjmowany przez publiczność za wspaniałe wykonania operetkowe ale także za utwory włoskie estradowe.

Mirosław Niewiadomski - wybitny Polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Artysta z ogromnym dorobkiem artystycznym, kreujący role w teatrach, autor 9 płyt i projektu muzycznego. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej oklaskiwanych tenorów.

Orkiestra salonowa MODERATO to muzycy, tworzący niepowtarzalną atmosferę i specyficzny klimat muzyki wiedeńskich salonów i koncertów promenadowych. Występy orkiestry znane są z charakterystycznego, wyrafinowanego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowite doznań odbiorcom sztuki. Dyryguje Orlin Bebenow - szef artystyczny autor aranżacji większości utworów.

O słowo zadba Renata Brukiewicz, organizatorka koncertu jedyna prowadząca w Polsce specjalistka savoir vivre. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.