"Całe życie w dresach" Ba-Ku teatr

Scena Wspólna Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą

„Całe życie w dresach” Ba-Ku teatr

Spektakl „Całe życie w dresach” to próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką Jeremiego. Justyna Tomczak-Boczko, opiekę nad synem traktuje jako sztukę życia, w której poczucie humoru jest niezbędne. Bo jej życie nie jest ani tak smutne, ani tak przerażające, jak by się mogło wydawać. Być może dlatego, czasem słyszy od znajomych: „Justyna, ty w ogóle nie wyglądasz na matkę niepełnosprawnego dziecka”. Podczas spektaklu, grając samą siebie, opowiada o swoim życiu z dużym dystansem i zaskakującą dawką czarnego humoru.
Celem charytatywnym spektaklu jest zbiórka środków na zakup specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji- Innowalk, dla uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej "Zakątek" w Poznaniu.

WYRÓŻNIENIA:
Spektakl "Całe życie w dresach" został wybrany spośród 224 zgłoszeń do finału Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego "The Best OFF".
Wyróżnienie na OFTeN Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wielkopolskim 2017 roku „za ukazanie siły teatrów non-fiction”

Ba-Ku teatr powstał w 2009 roku w Poznaniu i jest związany z Fundacją Barak Kultury. Podobnie jak Fundacja, teatr opiera swój światopogląd na różnorodności, jednocząc wiele artystycznych osobowości ze środowisk mniejszościowych.
Tekst: Justyna Tomczak-Boczko
Reżyseria: Przemek Prasnowski
Scenariusz: Justyna Tomczak-Boczko, Przemek Prasnowski
Obsada: Justyna Tomczak - Boczko
Muzyka: Maciej Kuśnierz
Dźwięk: Kamil Krotofil
Kostiumy: Dorota Słomczyńska
Wizualizacje: Hacen Sahraoui
Ruch sceniczny: Adrian Rzetelski
Czas trwania: 45 min.
Produkcja: Fundacja Barak Kultury
Premiera: listopad 2016 w ramach Innego festiwalu

Organizator, Stowarzyszenie Na Tak, planuje dokumentację zdjęciową w celach promocyjnych.
Klazula informacyjna pod linkiem:
https://www.natak.pl/images/RODO/Klauzula_INFORMACYJNA_wizerunek.pdf

Regulamin dostępny pod linkiem: https://zakatek.org.pl/assets/img/aktualnosci/Regulamin.pdf

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.