BIG BRAVE | Poznań

Dom Tramwajarza Słowackiego 19/21


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

BIG|BRAVE powracają z następcą “Vital” i już wiosną wyruszą w podróż po Starym Kontynencie! Premiera najnowszego albumu Kanadyjczyków, “nature morte” zaplanowana jest na 24 lutego, a okazję, żeby usłyszeć ten materiał na żywo będziemy mieli w dwóch polskich miastach: 19 kwietnia w Warszawie i dzień później w Poznaniu.

BIG|BRAVE to ansambl, w którego skład wchodzą wokalistka i gitarzystka Robin Wattie, gitarzysta Mathieu Ball i perkusistka Tasy Hudson. Minimalizm, gęstość, powolne tempa, ale również wyciszające, wręcz ambientowe momenty składają się na unikalny styl zespołu, który w ostatnich latach wydaje się być z jednym z najciekawszych zjawisk na scenie. Na swojej najnowszej płycie, “nature morte” BIG|BRAVE malują muzyczne pejzaże przepełnione niepokojem, atmosferą rozkładającego się piękna i spokojnymi, skłaniającymi do refleksji dźwiękami. “Jest katastrofalny i przytłaczający”, mówi o nim Wattie. Na przestrzeni 6 utworów grupa wspina się na wyżyny swojej przepełnionej ciężarem, żałobą i furią ekspresji, co czyni “nature morte” najbardziej wyrazistym materiałem w ich dorobku.

Supportem na kwietniowej trasie BIG|BRAVE będzie Aicher - najnowszy projekt znanego choćby z MY DISCO Liama Andrewsa, który inspiracje ponurą atmosferą skandynawskiej zimy ubiera w brutalistyczne dźwięki.

BIG|BRAVE

Support: Aicher

📅19.04.2023
📍Warszawa, VooDoo

📅20.04.2023
📍Poznań, Dom Tramwajarza

 Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

 Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

 Regulamin wydarzenia:https://winiarybookings.pl/regulamin/

 W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ BIG|BRAVE (Kanada / Thrill Jockey Records) - sludge/drone

🌐https://www.facebook.com/bigbravemusic
🌐https://www.instagram.com/big_brave_

🔊”HALF BREED”:https://www.youtube.com/watch?v=6CgK5w6E2ns
🔊”Holding Pattern”: https://www.youtube.com/watch?v=j1S-xH_3-qQ
🔊”carvers, farriers and knaves”: https://www.youtube.com/watch?v=swmkMaxvi8I

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!