Leszek Możdżer - solo

Aula Uniwersytecka w Poznaniu Wieniawskiego 1

Leszek Możdżer w swym projekcie „solo” udowadnia, iż jest twórczy i odważny. Zostać samemu na scenie (on i fortepian) to wyzwanie. Ale muzyk obdarzony tak wspaniała techniką i wyobrażnią potrafi oczarować widza. Jego niepowtarzalny język muzyczny przenosi nas w świat jazzu, dotyka klasyki a nawet muzyki popowej. A granic niema. Bo Leszek Możdżer sam wyznacza granice i sam ich broni. Do tego Artysta wspomaga się metronomem, koralikami szklanką z wodą.

Dodam iż występuje grając na boso. Granie takie jak sam twierdzi wzmacnia wewnątrzkostne przewodzenie dźwięku.
Dodaje że nie słucha tylko uszami. Rezonuje mi całe ciało. Bose stopy poprawiają mój kontakt z drgającą podłogą, a więc i z całym zespołem a to uzupełnia moje słyszenie - dodaje Artysta.
I dlatego Aula UAM jest wymarzonym miejscem dla takiego koncertu kiedy to mistrz będzie widza i słuchacza przeprowadzał przez meandry swych muzycznych pomysłów okraszając je swym dowcipnym komentarzem.
UWAGA!!!

Bilety w cenie świątecznej dostępne tylko do 24.12.2022

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.