Piękne i... Koncert muzyki Teatru Cortiqué

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź Mansfelda 4

Sobota, 14 Stycznia, godz. 16:00

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie w całości przeznaczony na remont dachu Teatru Cortiqué i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.

Unikatowy koncert, podczas którego usłyszycie największe muzyczne hity z repertuaru Teatru Cortiqué w nowych aranżacjach. Podczas koncertu zostaną po raz pierwszy wykonane utwory z zaplanowanej na rok 2023 premiery spektaklu Piękna i Bestia. To trzeba usłyszeć na żywo!

Koncert to prawdziwa gratka dla widzów w każdym wieku, miłośników muzyki scenicznej, instrumentalnej, ale też tańca i akrobatyki!
Dla wielbicieli Teatru Cortiqué to sentymentalna podróż po najpiękniejszych motywach muzycznych m.in.ze spektakli Królowa Śniegu czy Naturalion dookoła Świata.

Nowi widzowie dzięki starannie dobranemu repertuarowi będą mogli poznać jednego z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych kompozytorów młodego pokolenia - Gabriela Kaczmarka.

Na scenie zobaczycie wokalistów, muzyków i artystów o niepowtarzalnych głosach i charyzmie. Niektórzy z nich już wcześniej współpracowali przy produkcjach Teatru Cortiqué. Wokalistom i instrumentom będzie towarzyszyć akrobatyczna oprawa wizualna. Całość reżyserowana jest przez Annę Niedźwiedź. Twórczyni ponad 30. spektakli baletowo - akrobatycznych, w swoich projektach łączy rozmaite dziedziny sztuki tj. taniec, śpiew czy sztuki cyrkowe.

Bilet VIP

Niech wizyta w Teatrze Cortiqué będzie wyjątkowym przeżyciem! Obejrzyj koncert z najlepszych miejsc na widowni. W cenie biletu otrzymasz program koncertu i zestaw gadżetów teatralnych. Poczuj się wyjątkowo i dodatkowo wesprzyj zbiórkę środków na remont dachu w siedzibie Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź! Pomóż młodym artystom nadal rozwijać swoją pasję!

Bilet VIP Złoty Mecenas

Bilet z najwyższej kategorii cenowej gwarantuje obejrzenie koncertu z najlepszych miejsc na widowni. W ramach biletu otrzymujesz ekskluzywny pakiet gadżetów teatralnych, obejmujących m.in. program teatralny, płytę z muzyką oraz inne niespodzianki. Bilet VIP Złoty Mecenas to także zaproszenie na elegancki bankiet z udziałem twórców i artystów Teatru Cortiqué. Bilet VIP Złoty Mecenas w ogromnym stopniu wesprze zbiórkę środków na remont dachu w siedzibie Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź!
Pomóż młodym artystom nadal rozwijać swoją pasję!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.