MIKRO.MONO & MASYW FILTRA | 26.11.22 | POZNAŃ | Scena na Piętrze

Scena na Piętrze - Biblioteka Masztalarska 8

MIKRO.MONO & MASYW FILTRA 
+ STAY IN THE LOOP - VJ

Poznań, 26.11.2022
godz. 19:00
Scena na Piętrze, Masztalarska 8.

Bilety w cenie: 
25 PLN do 11.11
30 PLN do 25.11
35 PLN w dniu koncertu
dostępne są online oraz stacjonarnie w kasie Kina Muza.

26 listopada w Scenie na Piętrze to podwójna gratka dla fanów muzyki elektronicznej!

MIKRO.MONO to autorska podróż przez współczesne odmiany elektronicznej muzyki klubowej stworzona przy użyciu analogowych instrumentów w formule improwizowanego live. „Rituals / Habits” to 8 utworów, 39 minut muzyki, wielowarstwowe muzyczne narracje rozpięte stylistycznie pomiędzy minimal, techno, house, hip hop czy drum’n base które unikają jednoznacznych klasyfikacji.

Hipnotyczne techno łączy się tu płynnie z melodią i szorstkim brzmieniem syntezy modularnej by za chwilę przerodzić się w energetyczny breakbeat, przejść płynnie do tanecznego house i wrócić do pulsującego bitu.

Na żywo muzyka połączy się z reaktywnymi wizualizacjami generowanymi w czasie rzeczywistym przez STAY IN THE LOOP. Akcja / interakcja / dźwięk / obraz / synteza / oko / ucho. Spodziewajmy się zatem dużej dawki klubowej energii generowanej przez żywy / pulsujący organizm.

Masyw Filtra to solowy projekt poznańskiego producenta i perkusisty Piotra Kowalskiego, który współtworzył takie zespoły sceny alternatywnej jak Bloki, Kopyt/Kowalski czy Yazzbot Mazut i koncertował na scenach festiwali: LAS, OFF, Springbreak, Gamma, Lublin Jazz Festiwal.

Artysta w swojej solowej twórczości porusza się w kręgu szeroko pojętej klubowej muzyki elektronicznej. Inspirują go zarówno brzmienia syntezatorów analogowych i automatów perkusyjnych jak i muzyka improwizowana czy rytmy afrykańskie i z Ameryki Łacińskiej.

*zakup biletu oznacza akceptację regulaminu umieszczonego na stronie estrada.poznan.pl oraz na bilety24.pl

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.