Maja Kleszcz OSIECKA DE LUXE KWARTET | 25.11.22 | Scena na Piętrze

Scena na Piętrze - Biblioteka Masztalarska 8

Maja Kleszcz OSIECKA DE LUXE KWARTET 

Poznań, 25.11.2022
godz. 19:00
Scena na Piętrze, Masztalarska 8.

Bilet normalny: 59 PLN 

Bilet "STUDENCKI STARTER": 47 PLN (ważny tylko po oddaniu kuponu o tej samej nazwie i okazaniu biletu przed koncertem przy wejściu do Sceny na Piętrze)

Jeżeli lubisz teksty Osieckiej - ten koncert jest dla Ciebie.

Maja Kleszcz przez prasę i krytyków określana jest jako jedna z najlepszych polskich wokalistek, od lat udowadnia, że nie jest to ocena przesadzona. Czy to na estradzie, czy komponując i grając na deskach teatralnych, zawsze przyciąga charyzmą i unikalnym głosem.

Karierę zawodową zaczynała w wieku 14 lat w Kapeli ze Wsi Warszawa, zdobywając nagrody oraz występując w ponad 30 krajach świata. Po odejściu z Kapeli, od 2010 wraz z Wojciechem Krzakiem tworzy projekt incarNations, eksplorujący świat retro-brzmień z pogranicza jazzu i bluesa. Specjalnie dla niej teksty tworzy Bogdan Loebl znany wcześniej z legendarnej już twórczości grupy Breakout.

Oprócz specyfiki estradowej, z powodzeniem zajmuje się również komponowaniem muzyki teatralnej oraz filmowej. Obdarzona talentem aktorskim, gra również w spektaklach.

Jej głos nie pozostawia obojętnym, wywołuje najgłębsze emocje i pozwala uwierzyć, że nawet dziś możliwa jest bezkompromisowa wiara w sztukę. 14 nagranych płyt, ponad 20 realizacji teatralnych, setki koncertów i wiele nagród to jej najlepsza wizytówka.

*zakup biletu oznacza akceptację regulaminu umieszczonego na stronie estrada.poznan.pl oraz na bilety24.pl

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.