MUZYKOTEKA: MUZYKA WIELKICH MIAST - Poznań

Aula Uniwersytecka w Poznaniu Wieniawskiego 1

Inauguracja 55. Sezonu Artystycznego Pro Sinfoniki - Filharmonii Poznańskiej
Muzyka Wielkich Miast - POZNAŃ

Muzyka Wielkich Miast to kontynuacja serii autorskich koncertów Pro Sinfoniki – Filharmonii Poznańskiej połączonych z prezentacją wizualną i omówieniem.

wykonawcy:
Wojciech NIEDZIÓŁKA – skrzypce
Barbara ŻOŁNIERCZYK – skrzypce
Agata ZAJĄC – dyrygent
Orkiestra Filharmonii Poznańskiej

w programie:
Henryk Wieniawski, II Koncert skrzypcowy d-moll (fragmenty)
Henryk Wieniawski, I Koncert skrzypcowy fis-moll

o naszych koncertach:

MUZYKOTEKA to sobotnie koncerty rodzinne, organizowane raz w miesiącu w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Dla małych i dużych miłośników muzyki, dla dawnych i nowych przyjaciół Pro Sinfoniki, dla znawców i amatorów, a także dla tych, których najzwyczajniej zainteresują nasze muzyczne projekty.

HISTORIA sobotnich koncertów sięga początków Pro Sinfoniki. Ich celem było i jest ukazanie piękna i różnorodności muzyki. Na Pro Sinfonicznej estradzie oklaskiwana była niezliczona rzesza artystów, wykonywane były dzieła różnych epok: stare i nowe, pochodzące z różnych stron świata. Istna muzykoteka, z której możecie brać to, co lubicie, czyli tradycyjne koncerty symfoniczne, muzykę ludową, muzykę popularną w niebanalnych opracowaniach, a także kino (nie takie) nieme.

PROGRAM SEZONU:
https://prosinfonika.eu/program/

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.