BAJKI NA TAŚMACH / Diafilm live / Białoruś / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2022

Teatr Animacji w Poznaniu Sala Witraż św. Marcin 80/82

Przenieście się ze swoimi dziećmi do świata z przeszłości - historii z rzutnika, opowiadanych w niesamowitej oprawie muzycznej i wizualnej.
“Diafilm live" to wyjątkowy projekt, który łączy w sobie różne formy twórczości audiowizualnej. Uczestnicy projektu kreują atmosferę kameralnego, domowego oglądania bajek na taśmach filmowych, jak to było w czasy ich popularności. Historię pokazują na dużym ekranie, we własnej interpretacji oraz z aktorami i muzyką na żywo.
Bajki na taśmach to wydarzenie dla dzieci, rodziców i dziadków! Dorośli będą mogli zanurzyć się w cudownych wspomnieniach z dzieciństwa, kiedy białe prześcieradło na ścianie, na której wyświetlany był obraz, zamieniało się dla nich w żywy magiczny świat. Dzieci usłyszą nowe lub już zapomniane, stare, dobre bajki, wykonane w nietypowy dla nich sposób – pokazane za pomocą diaprojektora (tzw. "magicznej latarki") oraz grane na żywo przez profesjonalnych aktorów i muzyków.
Ważne informacje:
Wiek: 5+
Bajki wyświetlane są w języku rosyjskim z polskimi napisami.
Bilety w cenie 20 zł dostępne będą od 20.06.2022

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.