NT Live 2022: Księga Prochu - La Belle Sauvage

Kino Pałacowe - Sala 1 Święty Marcin 80/82

Sobota, 23 Lipca, godz. 20:30

NATIONAL THEATRE LIVE
Philip Pullman: KSIĘGA PROCHU - LA BELLE SAUVAGE
23.07, g. 20.30, czas trwania: 180'
BILETY: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)

Akcja tej porywającej adaptacji powieści Philipa Pullmana osadzona jest dwanaście lat przed wydarzeniami z kultowej trylogii „Mrocznych materii ”. Twórcy sztuki ponownie zapraszają do fantastycznego świata wykreowanego przez autora powieści młodzieżowych. Tym razem trafiamy w sam środek potężnego sztormu.
Dwoje młodych bohaterów oraz ich dajmony niespodziewanie stają się celem obławy. Wszystko za sprawą małej dziewczynki, Lyry Belacqua, od której zależą losy świata. Podczas, gdy bohaterowie walczą z nieubłaganymi falami, ich przeciwnicy nie cofną się przed niczym, by zapanować nad Pyłem: tajemnicą, która dla jednych jest zbawieniem, a dla drugich przekleństwem.
W 18. rocznicę przełomowej premiery „Mrocznych materii ” na scenie National Theatre Live, reżyser Nichalas Hytner powraca do niezwykłego uniwersum Pullmana.
Sztukę nagrano w londyńskim Bridge Theatre.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.