Dizzy Boyz. Koncert na wielki finał // koncert plenerowy

Scena Wspólna Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą

Niedziela, 10 Lipca, godz. 17:00

Dizzy Boyz Brass Band

Czas trwania: 60 min.
Wiek uczestników: bez ograniczeń

Co sprawia, że przeboje Earth, Wind & Fire brzmią tak zjawiskowo? Dlaczego James Brown porywał swą muzyką ludzi do tańca? Gdzie tkwiła magia brzmienia The Chase? Odpowiedź jest prosta – w każdym z tych zespołów ważną rolę odgrywały instrumenty dęte: saksofony, puzony, tuba i trąbki. Taki zestaw wsparty charyzmatyczną dynamiczną perkusją to gotowa recepta na niepowtarzalne, energetyczne brzmienie.
Właśnie taka idea przyświecała Jakubowi Domańskiemu, założycielowi Dizzy Boyz Brass Band. Stworzył zespół występujący w typowym nowoorleańskim składzie brass bandu. Dwa saksofony, dwie trąbki, puzon, tuba i energetyczna perkusja.

Twórcy:
trąbki: Jakub Domanski / Kacper Grzanka
saksofony: Maciej Sokołowski / Wojtek Braszak / Filip Szulc
puzon: Maciej Łakomy
suzafon: Zbigniew Wilki
perkusja: Maksymilian Mińczykowski / Bartłomiej Krawczak / Maciej Giżejewski

BILET powinien mieć każdy widz, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).

Spektakl odbędzie się na Scenie Wspólnej, ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą.

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety.

Bardzo prosimy o punktualność.
Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach w Scenie Wspólnej, który zostanie dołączony do Państwa biletów, a także jest dostępny na stronie www.csdpoznan.pl w zakładce "statut/regulamin".

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.