Wielkie Grillowanie UAM 2022 | Juwenalia Poznań

Kampus UAM Morasko ul. Umultowska 89


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Wielkie Grillowanie UAM to impreza doskonale znana wszystkim studentom, szczególnie tym z Kampusu UAM Morasko. Bez niej studencki maj to nie to samo! WG to nie tylko występy muzyczne znanych i lubianych artystów to dwa ciepłe majowe wieczory przepełnione zapachem grilla, smakiem zimnego piwka i chillowego nastroju. Czas dodatkowo umilają rozmieszczone na terenie strefy animacji!

Jak rozkład jazdy na Morasku prezentuje się w tym roku? 🤔

Pierwszego dnia na scenie Wielkiego Grillowania UAM wystąpi Bitamina, stworzona przez Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego. Zespół z przytupem wpadł na polską scenę muzyczną już w 2013 roku, gdy zadebiutował albumem „Listy Janusza”. Od tamtego czasu niezmiennie gości w radiu i wprowadza nas w niemały jazz.

Natomiast drugiego dnia na scenie zobaczymy dwóch artystów. Pierwszy z nich, to nie kto inny jak nasz Poznaniak – Peja. Na pewno znacie go z grupy Slums Attack, ale czy wiedzieliście, że jest laureatem Fryderyka? Oprócz takich nagród, jest zdobywcą szacunku ludzi ulicy. W końcu jego rap to jego rzeczywistość.

Co więcej, na scenie rozgrzewać atmosferę będzie Otsochodzi. Raper zadebiutował w 2015 roku mini albumem „7”. Na początku zeszłego roku stworzył nową grupę OIO, gdzie występuje razem z takimi raperami jak Oki czy Young Igi. 

Poniżej 18 r.ż. wstęp wyłącznie z opiekunem prawnym. 

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW
REGULAMIN IMPREZY WIELKIE GRILLOWANIE

Harmonogram wydarzenia:

11.05.2022
19:00 - Otwarcie bram
19:15 - Koncerty: 
-LIT
-Roxana Tutaj & Good Omen
-Prohibicja 
-Bitamina

12.05.2022
19:00 - Otwarcie bram
19:15 - Koncerty
-DJ WJS
-Potheadzzz
-Rookie Polish Jesus
-Otsochodzi
-Peja

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!