CZYTANIE - MY BYLIŚMY TU PIERWSI

Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego Scena Trzecia Zaułek Krystyny Feldman (od ul.Krasińskiego)

DRAMATY NOWE 2022 to odświeżona odsłona znanego już poznańskiej publiczności cyklu spotkań ze współczesnym dramatem, prezentowanym w formie performatywnych czytań. To także cenna szansa na odkrywanie ciekawych i nowych tendencji w pisarstwie scenicznym, przefiltrowanych przez wrażliwość i pomysłowość zaproszonych do współpracy reżyserów. To wreszcie niepowtarzalna możliwość wspólnego podglądania pracy nad tekstem od kulis, na etapie, który zazwyczaj pozostaje niedostępny dla publiczności i na którym… wszystko jest jeszcze możliwe. Zapraszamy!
Wakacyjna tragifarsa o stricte polskim podejściu do urlopów. Czy rzeczywiście potrafimy wypoczywać? A może tylko nam się wydaje, że jesteśmy wyposażeni w tę umiejętność, chociaż tak naprawdę podczas wakacyjnych wyjazdów tylko zmieniamy otoczenie dla naszych kompleksów, historycznych uprzedzeń czy też mądrości spod znaku zarezerwowanego leżaka… Wirtuozerski język buduje dramat wielowątkowy i napinający autoironię do poziomu, na którym niezbędne staje się budowanie dystansu do samego siebie. Czy są Państwo gotowi na tę dramatyczną wiwisekcję spod znaku all inclusiveREALIZATORZY
Reżyseria: OLGA GRZELAK (ZDENKA PSZCZOŁOWSKA)

Inspicjent: JÓZEF PIECHOWIAK
Obsada:
MARIA BRUNI (gościnnie)
TERESA KWIATKOWSKA (gościnnie)
MARTYNA ZAREMBA-MAĆKOWSKA
PAULINA ZWIERZ (gościnnie)
TOMASZ MYCAN
BARTOSZ WŁODARCZYK

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.