Dead Meadow | Poznań | WYDARZENIE ODWOŁANE

Pod Minogą Nowowiejskiego 8


18:30 bramka
19:30 start koncertu

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Dead Meadow po 6 latach powracają do Polski! Amerykanie wystąpią pod koniec września na koncertach w Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie.

Riffy spod znaku Black Sabbath, fuzowe brzmienie gitar i melodyjne nucenie wokalisty, Jasona Simona – te określenia padają najczęściej, gdy ktoś próbuje opisać muzykę wykonywaną przez Dead Meadow. Trio z Waszyngtonu czerpie garściami z psychodelicznego rocka lat 60’ i hard rocka lat 70’, co łączy ze swoim zamiłowaniem do klasyków literatury fantasy i horroru, J.R.R. Tolkiena i H.P. Lovecrafta. Wynikiem tego jest oryginalny styl, który z czasem ewoluowała w jeszcze cięższym, bardziej stonerowym kierunku. Grupa wydała 7 albumów długogrających, a ostatnich z nich, „The Nothing They Need”, ukazał się w 2018 roku.

⚠️ Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. ⚠️
❌ Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB
📄 Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
🌿 W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡  DEAD MEADOW (USA) – psychedelic rock

🌐 https://www.facebook.com/DeadMeadowOfficial
🌐 https://www.deadmeadow.com/
🌐https://www.instagram.com/thedeadmeadow/

🔈 ”What Needs Must Be”: https://www.youtube.com/watch?v=gTXf0Rtp98s
🔈 ”LEVITATION Sessions”: https://www.youtube.com/watch?v=_1pYTKsoMto
🔈 ”Greensky Greenlake”: https://www.youtube.com/watch?v=2gQQ5p9J_Jk

---------------------------------------

Wpadaj na Instagram http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil http://bit.ly/Nasz--Facebook

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!