blog background
 
lukasek: Blog Łukasza
blog
metka_epoznan
Zakupy – czy na pewno tak przyjemne?
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 38

Zdawałoby się, że zakupy to błogi czas dla większości kobiet. Nic bardziej mylnego. Taka generalizacja powoduje, że zakupy dotyczą, także obowiązku zaopatrywania się w produkty spożywcze. A to już niestety do najprzyjemniejszych czynności nie należy. Większość z nas pracuje między godziną 8 a 16, zatem jesteśmy skazani na odwiedzenie sklepu w najbardziej obleganych godzinach. Stanie w kolejkach, obijanie się koszykami, spotkanie nielubianej sąsiadki… no cóż. Po co jednak męczyć się z tym problemem, skoro możemy się wyręczyć kurierem?

Oszczędność czasu i … pieniędzy!

Daily.pl wyszło naprzeciw potrzebom Klientów stolicy. Po pierwsze – zrobimy dla Ciebie zakupy w Twoim ulubionym sklepie. Po drugie – nasz kurier przywiezie Ci je pod wskazany adres rowerem, unikając tym samym korków i oszczędzając Twój czas. Po drugie – zaoszczędzisz pieniądze. Powiedzmy to sobie szczerze – nie jesteśmy odporni na słowo „promocja”. Wchodząc między regały najczęściej kupujemy produkty, które są w okazyjnej cenie, ale w praktyce – w ogóle nie są nam potrzebne! Dzięki możliwości zamówienia zakupów i ich realizacji przez osobę trzecią nie będziemy narażeni na zakup zbędnych artykułów.

W trosce o zdrowy kręgosłup

No i jeszcze jedna korzyść, o której często zapominamy. Dźwiganie. Obciążenie rąk powoduje, że nasz kręgosłup również zaczyna szwankować i dawać się we znaki. Jak temu zaradzić? Ograniczać noszenie ciężkich toreb, także tych z zakupami. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest oczywiście zainwestowanie w ergonomiczny plecak. Jednak czy zawsze będzie on pasował do naszego stroju pracowniczego? No właśnie… ;). Nasi kurierzy zaopatrzeni są w odpowiedni strój, w tym także bagażnik, dzięki któremu unikną dodatkowych problemów związanych z dźwiganiem ciężkich zakupów.     

Praca dla młodych

Kolejną zaletą jest także to, że dzięki Tobie możemy dać pracę wielu młodym osobom, które chętnie zrobią dla Ciebie zakupy i dowiozą jedzenie, nie obarczając Cię tym samym wysokimi kosztami związanymi z dostawą. To ważny atut, który firmy bardzo często pomijają. Nie chcą, aby Klient poczuł się naciskany czy też czuł się zobowiązany. Natomiast prawda jest taka, że wspierając naszą inicjatywę – wspierasz polski rynek pracy.

Otwartość na Klienta

Mam nadzieję, że przekonaliśmy Cię do swoich usług. Naszą dewizą jest dobre nastawienie. Nie straszny nam deszcz i śnieżyca. Dotrzemy pod wskazany adres w najszybszym możliwym czasie. Cieszymy się z tego, że możemy realizować swoje rowerowe pasje, tym samym realizując Twoje zamówienia. Specjalnie dla Ciebie umożliwiliśmy także możliwość skontaktowania się z kurierem. Zapomniałeś dopisać czegoś do listy zakupów, chcesz dowiedzieć się za ile u Ciebie będzie, a może po prostu – chcesz go poznać? Każdy powód jest dobry.  Jeśli masz sugestie dotyczące naszej firmy – podziel się z nami swoimi odczuciami. Bo nic tak nie rozwija , jak otwarty kontakt z Klientem.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka