blog background
 
poczytna: Poczytna
książki, hobby
metka_epoznan
Najfajniejsze zabawy dla chłopców na przyjęciu urodzinowym
ok
2
not ok
3
liczba odsłon: 286

Chcąc zorganizować przyjęcie urodzinowe swojego dziecka, trzeba zadbać o odpowiedni poczęstunek, opiekę i rozrywkę. Jakie zabawy będą najodpowiedniejsze?


Cechą każdego młodego mężczyzny jest chęć rywalizacji. Jedną z najczęściej wybieranych

form zabawy są gry zespołowe.


CIUCIUBABKAKtóż z nas nie zna tej kultowej zabawy? Zadbajmy o bezpieczeństwo – nie pozwólmy, aby na jej teranie znajdowały się przedmioty niebezpieczne, mogące wyrządzić krzywdę.


ZABAWA KOSTIUMOWA


Nic nie sprawia takiej frajdy, jak zabawa kostiumowa. Zastanówmy się nad tym, jaką rozrywkę preferują nasi gości, zaopatrzmy się w kostiumy i oddajmy je w ich ręce. Pomysłem, który zawsze się sprawdzi, są stroje magów i czarodziejek. Można też zaopatrzyć się w oryginalne atrybuty, takie, jak wytwarzacze mgły .


WOJNA WODNA


Jeśli mamy do dyspozycji ogród i pogoda na to pozwala, zorganizujmy bitwę wodną. Poinformujmy o naszych zamiarach rodziców gości i zapytajmy, czy nie będą mieli nic przeciwko. Poza pistoletami na wodę, można wykorzystać balony neonowe, jak i te, w kształcie rakiety.


Jak widać, możliwości jest nieskończenie wiele. Najważniejsze, aby wykazać się kreatywnością. Na rynku jest wiele fajnych imprezowych akcesoriów. Firmy oferujące takie usługi możemy znaleźć w serwisie Lokalers pod adresem http://lokalers.pl/pozostale/dekoracje/ . Wystarczy puścić wodze Waszej fantazji i impreza gotowa ;)


WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: Tomasz Urbaniak