blog background
 
poczytna: Poczytna
książki, hobby
metka_epoznan
Wyjątkowy prezent dla mamy
ok
0
not ok
1
liczba odsłon: 116

Nie ma w naturze silniejszej więzi niż ta, która łączy mamę i jej dziecko. Wielu z nas zastanawia się więc, co podarować tej wyjątkowej osobie z okazji Świąt Bożego Narodzenia – trudno przecież znaleźć podarunek, który będzie niebanalny oraz pozwoli wyrazić nasze uczucia względem mamy. Na szczęście przygotowaliśmy dla Ciebie kilka podpowiedzi!

Szafka na klucze – klatka na ptaki

Motyw klatek na ptaki jest ostatnio niezwykle popularny – z całą pewnością pokochają go te osoby, w których sercach mieszka odrobina sentymentalizmu oraz zamiłowania do stylu retro. Jeśli Twoja mama również lubi tego typu drobiazgi, warto podarować jej elegancką, metalową szafkę na klucze (których każda mama ma całe pęki), która ułatwi „procedurę” wychodzenia z domu, a jednocześnie będzie stanowiła piękną ozdobę przedpokoju. Ten i inne prezenty dla mamy znajdziesz na https://artdecor24.com.pl/upominki-i-prezenty/prezent-dla-mamy .

Pięknie zdobione etui na telefon

Telefon powinien nie tylko umożliwiać wykonywanie połączeń czy pisanie SMS-ów – aby spełniać swoją rolę należycie, musi również… odpowiednio wyglądać. Etui na smartfon z ciekawym wzorem na pewno sprawi, ze telefon Twojej mamy nabierze niepowtarzalnego charakteru, a przy tym ochroni go przez zniszczeniem, jakie może mieć miejsce na skutek na przykład upadku.

Zestaw do manikiuru

Kobiece dłonie wykonują w ciągu dnia mnóstwo pracy – zyskuje na tym rodzina, a cierpią… paznokcie. Warto więc ułatwić mamie zadbanie o dłonie – poza pilnikiem, nożyczkami do skórek czy odżywką do paznokci warto umieścić w pudełku również krem oraz maseczkę do rąk. Pamiętaj, by dokonując zakupu, wziąć po uwagę rodzaj skóry Twojej mamy!

Kobiecy szlafrok

Ten prezent można wręczyć komuś, z kim jesteśmy naprawdę blisko – a mama jest przecież jedną z takich osób. Miękki szlafrok, wykonany z dobrego jakościowo materiału oraz utrzymany w lubianej przez Twoją mamę kolorystyce to prezent niezwykle praktyczny -  w końcu któż z nas nie lubi po kąpieli założyć na siebie czegoś ciepłego i miękkiego?

Wejściówka do SPA

Chwile w spędzone w saunie czy na masażu to okazja to głębokiego relaksu, który poprawia nasz wygląd oraz samopoczucie. Dobrym pomysłem będzie więc zafundowanie wiecznie zabieganej i zatroskanej mamie „biletu do raju”, w którym ktoś profesjonalnie o nią zadba – w końcu zwykle to ona dba o Ciebie!


WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: Tomasz Urbaniak