blog background
 
DecoM: Mieszkaj pięknie
dekory, sztukateria, bonie, gzymsy
metka_epoznan
Ekskluzywna łazienka ze sztukaterią
ok
2
not ok
0
liczba odsłon: 264
Pokój kąpielowy to znacznie więcej niż łazienka. To miejsce gdzie relaks zostaje z nami na długo, a wszechotaczająca błogość nie pozwala nam jej opuścić. To właśnie w pokoju kąpielowym pozostawiamy wszystkie troski i trudne sprawy codzienne za sobą. Nie ma nic przyjemniejszego, niż ciepła, długa kąpiel, a w luksusowym otoczeniu, przyjemność jest podwójna… Sztukateria jest tu niezbędnym elementem dodającym temu pomieszczeniu szyku i ekskluzywności. Sprawia, że czujemy się jak w dawnej ekskluzywnej łaźni. Warto zdecydować się na szerokie listwy przysufitowe w ornamenty, ozdobne gzymsy ze wspornikami oraz listwy oświetleniowe, które wieczorem dodadzą kąpieli niezwykłej, intymnej atmosfery. Eklektyczne wnętrza doskonale się sprawdzają na rozpoczęcie miłego wieczoru zarówno we dwoje jak i rozkosz kąpieli w samotności.


źródło zdjęć: homebunch.com
 
WASZE KOMENTARZE[1]
~z Debca: mam tak w kawalerce na Debcu
dodano: Niedziela, 2015.10.25 20:25, IP:86.11.254.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
avatarola**********: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
~Prz**********: Komentarz usunięty za złamanie regulaminu. IP autora zabezpieczono na potrzeby potencjalnego postępowania policji lub prokuratury.
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Tomasz Urbaniak