blog background
 
Backflow: Kominek zapachowy Backflow, Kadzidełka stożkowe Backflow
kominek, kominek zapachowy, aromaterapia, kadzidełka, kadzidełka zapachowe, kadzidełka stożkowe, backflow
metka_epoznan
Kominek zapachowy Backflow
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 33

Pachnący wodospad w Twoim salonie, czyli czym są kominki Backflow

            Kominki zapachowe goszczą w naszych domach już bardzo często. Są nie tylko elementem dekoracyjnym, czy służącym wypełnieniu wnętrza przyjemnym zapachem, ale pomagają także stworzyć niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu. Ogień świecy, przyjemny zapach, czy można chcieć czegoś więcej?

            Można! Kilka miesięcy temu, na rynku pojawiła się absolutna nowość – kominki zapachowe Backflow. Czym różnią się od innych kominków do aromaterapii? Otóż Backflow wykorzystuje kadzidełka stożkowe, które wytwarzają dym, cięższy od powietrza. Dym ten, zamiast unosić się do góry, spływa w dół po powierzchni kominka, zaprojektowanego specjalnie na tę okoliczność. Kształty kominków Backflow, mogą być najróżniejsze – od wodospadu, poprzez dłoń, łodygę bambusa, czy płaskie kamienie ułożone jedne na drugim. Pokrywający je dym podczas spalania kadzidełka, sprawia wrażenie, że przyglądamy się prawdziwemu spektaklowi natury – maleńkiemu, dymiącemu wodospadowi, który umieścić możemy w zasadzie w każdym miejscu w naszym mieszkaniu.

            Do kominków Backflow nie używa się wosków, olejków eterycznych, czy parafinowych podgrzewaczy, a jedynie specjalnych kadzidełek stożkowych. Kadzidełka Backflow charakteryzuje najwyższa jakość, ponieważ są one wykonane jedynie z naturalnych składników, takich jak żywice, olejki eteryczne czy sproszkowane części roślin. Zapachy kadzidełek Backflow inspirowane są roślinnością i tradycjami Azji, szczególnie blisko związane są też z buddyzmem. Kominek Backflow może zatem służyć nie tylko domowej aromaterapii, ale także uświetniać Twoje seanse medytacyjne, czy towarzyszyć jodze. Również jeśli nie jesteś fanem kadzidełek zapachowych, a chciałbyś uzyskać jedynie efekt wizualny, możesz zamówić specjalne bezwonne kadzidełka.

            Sprzedaż zestawów Backflow odbywa się w platformie sklepu internetowego, dedykowanego tylko kominkom i kadzidełkom Backflow.pl. Sklep oferuje najwyższej jakości obsługę Klienta, a zamówienia docierają zwykle w ciągu 48 godzin. Wszystkie zamówienia pakowane są z wielką dokładnością, tak aby chronić kominki przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami podczas transportu, dzięki temu zawsze trafiają w ręce Klientów w idealnym stanie. Kominki backflow to także doskonały pomysł na sprawienie komuś prezentu, na każdego typu okazje. Ich nowoczesny, acz prosty design sprawia, że będą komponowały się dobrze właściwie z wnętrzami w każdym stylu, a jeśli nie wiesz który z zapachów będzie najodpowiedniejszy dla osoby, którą chcesz obdarować, możesz zamówić zestaw zawierający 10 różnych zapachów, w bardzo korzystnej cenie.

            Backflow.pl to nowa jakość w aromatyzowaniu wnętrz. Ten niewielki i niesamowicie prosty w użyciu kominek zapachowy, może uświetnić wiele rodzinnych uroczystości, jak i pozwolić Ci na wyjątkowy relaks z książką czy kieliszkiem wina. Wypełnij swoje wnętrze aromatami z dalekich zakątków Azji i pozwól zabrać się w wyjątkową podróż za pomocą produktów Backflow. Czekamy na Ciebie w naszym sklepie!

WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: jovanka