blog background
 
AWBiD: Biuro detektywistyczne Poznań
prywatny detektyw, Biuro detektywistyczne
metka_epoznan
Prywatny detektyw Poznań
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 12

Chcesz odnaleźć zaginioną osobę, a może chcesz odzyskać utracone dane z telefonu komórkowego lub prowadzisz firmę i chcesz sprawdzić wiarygodność kontrahenta? Jeśli dręczą Cię te lub inne podobne problemy powierz swoje bezpieczeństwo specjalistom w dziedzinie detektywistycznej. 

Prywatny detektyw Poznań

Antos & Fertsch oferuje szerokie usługi detektywistyczne skierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, organizacji czy instytucji. Etyka zawodowa oraz przestrzeganie prawa jest ich domeną. Profesjonalne wykonanie zlecenia możliwe jest dzięki zatrudnieniu w firmie osób wykwalifikowanych i niezwykle poważnie traktujących swoją pracę, to ludzie posiadający pasję oraz doświadczenie zawodowe zdobyte podczas działalności w specjalistycznych wydziałach do zwalczania przestępczości kryminalnej. Prywatni detektywni to osoby posiadające licencję do wykonywania zawodu. Nie możemy zapomnieć także o sprzęcie i wykorzystywaniu przez nich najnowszych zdobyczy technologicznych oraz innowacyjnych metod pozyskiwania informacji. Detektyw Poznań zadba o Ciebie, Twoje bezpieczeństwo oraz dyskrecję, gdyż każdego detektywa dotyczy zasada zachowania tajemnicy. Taki kodeks umożliwi stworzenie obopólnego zaufania pomiędzy stronami, a to z kolei zaowocuje szybszym rozwiązaniem sprawy. 

Co obejmuje działalność detektywistyczna?

Niegdyś działalność detektywistyczna kojarzyła się przede wszystkim ze śledzeniem niewiernych małżonków i udowadnianiu im zdrady. Były to czasy, kiedy zawód ten wywoływał uśmiech i kpiny. Czasy jednak się zmieniły i obecnie detektywi należą do służb specjalnych, które cieszą się ogólnym poważaniem. Dziś detektywi oferują o wiele szerszy zakres usług co lata temu. Wśród nich znajdziemy sprawdzanie firm i ustalanie wiarygodności kontrahentów, doradztwo w kwestiach zabezpieczeń, wywiad gospodarczy, identyfikację zagrożeń teleinformatycznych, wykrywanie podsłuchów, monitoringu GPS, sprawdzanie zdolności płatniczych, ustalanie miejsca pracy i źródeł dochodów, ustalanie stanu majątkowego, potwierdzenie wiarygodności partnerskiej oraz ustalanie miejsca pobytu osób. 
 

Wykrywanie podsłuchów - biuro detektywistyczne Poznań

Wykrywanie podsłuchów w biurach, gabinetach czy salach konferencyjnych uchroni przed przechwyceniem poufnych danych i cennych informacji. Pluskwy stanowią poważne zagrożenie, inwigilacja może doprowadzić do złamania tajemnicy zawodowej, utracie dobrego imienia czy skandalu. Kiedy tylko poczujesz zagrożenie, skontaktuj się z biurem detektywistycznym i odzyskaj spokój i bezpieczeństwo podczas jednorazowej wizyty specjalistów, którzy przechwycą każdy nielegalnie zainstalowany sprzęt na Twojej przestrzeni. 

Ustalanie miejsca pobytu

W przypadku, kiedy szukamy osoby porwanej, zaginionej lub chcemy odnaleźć przyjaciela z dawnych lat, z którym utraciliśmy kontakt albo dłużnik zniknął bez śladu przed terminem spłaty długu, wtedy najlepiej oddać sprawę w ręce specjalistów i jak najszybciej skontaktować się z prywatnym detektywem.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
AWBID
awbid.epoznan.pl
RSSsend_message
Zawód prywatnego detektywa kojarzony jest głównie z poszukiwaniem osób zaginionych oraz dostarczaniem dowodów winy niewiernych małżonków. Tymczasem agencja detektywistyczna w Poznaniu szerokim zakresem usług udowadnia, że biuro detektywistyczne to coś więcej.

Nowoczesny sprzęt i doskonałe wyszkolenie pozwalają świadczyć także wyspecjalizowane usługi w dziedzinie bezpieczeństwa. Agencja detektywistyczna Antos & Fertsch z Poznania zajmuje się między innymi wykrywaniem podsłuchów w budynkach i telefonach, a także przeciwdziałaniem zagrożeniom teleinformatycznym. Ponadto w ofercie znajdziemy takie punkty jak odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych, sławetne śledzenie niewiernych małżonków, ale też przeprowadzenie wywiadu gospodarczego i sprawdzanie wiarygodności finansowej. A to i tak tylko wycinek z bogatej oferty usług o charakterze wywiadowczym. Aby poznać pełen zakres świadczonych usług, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją detektywistyczną.
POLECANE STRONY
biurodetektywistyczne-24.pl/
ARCHIWUM WPISÓW
Prywatny detektyw Poznań (23 mar 2020)
Śledzenie niewiernego małżonka – skuteczna pomoc detektywistyczna w Poznaniu (23 mar 2020)
Wykrywanie podsłuchów - od czego zacząć? (23 mar 2020)
Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych Poznań (23 mar 2020)