blog background
 
AWBiD: Biuro detektywistyczne Poznań
prywatny detektyw, Biuro detektywistyczne
metka_epoznan
Śledzenie niewiernego małżonka – skuteczna pomoc detektywistyczna w Poznaniu
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 6

Życie bywa nieprzewidywalne w różne trudne sytuacje, które dotyczą również relacji osobistych. Może zdarzyć się tak, że żona albo mąż podejrzewają współmałżonka o niewierność, nieuczciwość, krótko mówiąc – o zdradę. W tej sytuacji przydałby się ktoś, kto rozwieje wszystkie nasze wątpliwości. Zależy nam bowiem, aby sprawdzić zasadność oskarżeń, które mogą prowadzić do niepoprawnych wniosków. Mogą one bowiem przedwcześnie rozbić związek małżeński i przyczynić się do katastrofy osobistej.

Agencja Detektywistyczna w Poznaniu

Prywatny detektyw Poznań oferuje swoje usługi w takich trudnych osobistych sytuacjach. Prowadzi on prywatne śledztwo, dyskretnie obserwuje posądzoną o niewierność osobę, gromadzi wszystkie niezbędne informacje (w tym zdjęcia i nagrania video) z potajemnych spotkań  i dokumentuje wszystko, co może być później pomocne w postępowaniu rozwodowym.

Nasza Agencja detektywistyczna w Poznaniu posiada bardzo duże doświadczenie w czynnościach związanych ze śledzeniem niewiernego małżonka (męża lub żony). Mogą Państwo bez najmniejszych obaw powierzyć nam to zadanie.

Śledzenie niewiernego małżonka

Biuro detektywistyczne w Poznaniu szanuje wszystkie uregulowania prawne i działa całkowicie legalnie w zakresie zdobywania materiałów dowodowych, które pomogą dowiedzieć się więcej o zachowaniu i działaniach podejrzewanego o nieuczciwość partnera. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i rozwiązaniami technologicznymi, które bardzo ułatwiają śledzenie niewiernego małżonka. Bardzo dbamy o to, by materiał pozyskamy w wyniku naszych działań był wiarygodny, rzetelny i wnosił istotne informacji do sprawy. Na bieżąco jesteśmy w kontakcie w Państwem, informujemy o postępach naszej pracy. Przygotowujemy również sprawozdania dla klienta, w których dokładnie opisane są wszystkie postępy z naszej pracy. Każde zlecenie jest dokładnie i szczegółowo opisane tak, by mieli Państwo wgląd w całą trudną dla Was sytuację. Na dokumentację składa się szereg różnych materiałów. Należą do nich zarówno fotografie, filmy, notatki detektywa, ale również inne informacje, które mogą się okazać kluczowe w wyjaśnieniu sprawy. Stanowią one materiał dowodowy, który w każdym momencie może zostać wykorzystany w sądzie.

Czy pomoc detektywa przy zbieraniu materiałów dowodowych jest potrzebna?

Detektyw, który posiada duże doświadczenie w zbieraniu materiału dowodowego, wie, jakie materiały mogą być przydatne dla sądu. Muszą to być takie dowody, które nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości, że nieuczciwość czy zdrada małżonka miała miejsce raz lub kilka razy. Skorzystanie z pomocy detektywa oszczędza Państwa czas, zdrowie, nerwy oraz daje wiarę w to, że specjalista zrobi to za Was lepiej. Jest mu łatwiej chociażby z tego względu, że nie targają nim emocje, nad którymi osobom pokrzywdzonym trudniej zapanować. Detektyw działa i analizuje sytuacje na chłodno, racjonalnie. Dlatego jego praca ma przewagę nad wszelkimi działaniami osób, które są emocjonalnie zaangażowane w sprawę.

Licencjonowany detektyw ma również większe kompetencje w zakresie chociażby przetwarzania danych osobowych. Ta same fakty i materiały dokumentujące zdarzenie, które pozyska detektyw i Wy, dają pierwszeństwo materiałom detektywa. Traktowane są one jako materiał z obserwacji. Państwa materiały dowodowe sąd może uznać za nielegalne i odrzucić w postępowaniu, jeżeli uzna, że zdobyte zostały z naruszeniem praw wolności człowieka, wbrew etyce i przepisom obowiązującego prawa.

Agencja Detektywistyczna z Poznania może naprawdę pomóc Państwu z uporaniem się z problemem zdrady czy nieuczciwości małżeńskiej. Śledzenie niewiernego małżonka wcale nie musi być bolesne i wyczerpujące emocjonalnie. Detektyw wie, jak to zrobić i jak pozyskać cenny materiał dowodowy, który pomoże Wam rozwiązać osobisty problem.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
AWBID
awbid.epoznan.pl
RSSsend_message
Zawód prywatnego detektywa kojarzony jest głównie z poszukiwaniem osób zaginionych oraz dostarczaniem dowodów winy niewiernych małżonków. Tymczasem agencja detektywistyczna w Poznaniu szerokim zakresem usług udowadnia, że biuro detektywistyczne to coś więcej.

Nowoczesny sprzęt i doskonałe wyszkolenie pozwalają świadczyć także wyspecjalizowane usługi w dziedzinie bezpieczeństwa. Agencja detektywistyczna Antos & Fertsch z Poznania zajmuje się między innymi wykrywaniem podsłuchów w budynkach i telefonach, a także przeciwdziałaniem zagrożeniom teleinformatycznym. Ponadto w ofercie znajdziemy takie punkty jak odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych, sławetne śledzenie niewiernych małżonków, ale też przeprowadzenie wywiadu gospodarczego i sprawdzanie wiarygodności finansowej. A to i tak tylko wycinek z bogatej oferty usług o charakterze wywiadowczym. Aby poznać pełen zakres świadczonych usług, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją detektywistyczną.
POLECANE STRONY
biurodetektywistyczne-24.pl/
ARCHIWUM WPISÓW
Prywatny detektyw Poznań (23 mar 2020)
Śledzenie niewiernego małżonka – skuteczna pomoc detektywistyczna w Poznaniu (23 mar 2020)
Wykrywanie podsłuchów - od czego zacząć? (23 mar 2020)
Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych Poznań (23 mar 2020)