blog background
 
halinahag: Just me
zdrowie, zdrowe życie, za marzeniami
metka_epoznan
Czy African Mango faktycznie jest skuteczne przy odchudzaniu? Moja historia.
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 12

Moja historia zapewne nie różni wcale się od innych. Zwykła dziewczyna pragnąca wyglądać jak milion dolarów. Marzenie każdej kobiety mieszkającej na naszej planecie. Ale do rzeczy..

Zawsze należałam do grupy szczupłych dziewcząt. Do 24 roku życia zmagałam się z niedowagą. Przy wzroście 168 cm ważyłam 48-50 kg. Marzyłam o tym by przytyć chociaż 5 kg żeby wreszcie poczuć się kobietą z krwi i kości. Pokazać nieco ciała tu i ówdzie. Nie zajadałam się na siłę żadnymi słodyczami i fast foodami. Takie miałam też geny. Moja mama w wieku 22 lat ważyła 50 kg a gdy mnie urodziła ważyła nieco więcej. Wszystko zaczęło się zmieniać gdy zamieszkałam z mężem i gdy zaczęliśmy nasze starania o dziecko. Tutaj pojawiły się problemy. Schody, których nie mogłam przeskoczyć. Stres, ciągłe badania, tabletki hormonalne doprowadziły moje zdrowie psychiczne i fizyczne do ruiny. Tyłam w oczach nie jedząc praktycznie nic. Zapomniałam co to zdrowa dieta, regularne posiłki i wysypianie się. W mgnieniu oka przytyłam do 90 kg. Czułam się źle w swoim ciele i zaczęłam popadać w depresję.

Rok temu, czyli po dwóch latach starań powiedziałam sobie dość. Nie ja jedna mam takie problemy. Zgodnie z radami mojego lekarza wreszcie wzięłam się za siebie. Minął rok. Schudłam 25 kg i znów czuję, że żyję. Walka o dziecko trwa cały czas ale wiele się zmieniło. Przeszłam mentalną walkę bo to co się dzieje w głowie jest ważniejsze niż cokolwiek innego. Jak to się stało, że schudłam 25 kg bez grama wysiłku? Przede wszystkim musiałam zrozumieć, że nieregularne posiłki oraz produkty o niskiej wartości odżywczej to zło wcielone nie tylko dla mojego ciała ale także dla organizmu szykującego miejsce dla nowego człowieczka. Szybko musiałam nauczyć się, jakie produkty kupować by były bogate w błonnik, kwas foliowy, kwasy omega-3 i inne witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Równie szybko musiałam przyzwyczaić żołądek do spożywania co najmniej pięciu zróżnicowanych posiłków. Mam na myśli przeplatanie wartościowych dań ze zdrowymi przekąskami warzywno-owocowymi. Aby dostarczyć organizmowi dodatkowego wsparcia zaczęłam stosować suplement diety African Mango, który spala tkankę tłuszczową i wspomaga układ trawienny. Z biegiem czasu uważam, że stosowanie African Mango zdecydowanie pomogło mi w redukcji mojej wagi. Zmiana diety czy zwiększenie wysiłku fizycznego nie dałoby takich szybkich efektów. Wiedziałam, że chudnę zdrowo bo suplement „pilnował” odpowiednio gospodarki mojego organizmu a przy tym regulował mój cholesterol. Był moim wybawicielem. Dowiedziałam się o nim czytając bloga o zdrowiu https://byc-zdrowym.pl/african-mango-na-odchudzanie-cena-opinie-efekty/ . 

Obecnie po roku czuję się świetnie, tak jak kiedyś. Mój wygląd i zmiana trybu życia oczyściło moją głowę. Zaczęłam myśleć pozytywnie. Tylko kobiety starające się o dziecko wiedzą, jak ważna jest psychika kobiety. Tak jak powiedziałam wcześniej, w głowie zawsze dzieje się najwięcej. To że schudłam pomogło mi mentalnie. Fizycznie poniekąd też. Mam więcej sił witalnych, wysypiam się i nadal walczę o marzenia. Czy stosuję nadal African Mango? Oczywiście, że tak! Wciąż pełni ważne funkcje w moim organizmie. Myślę, że bez niego nie byłabym tu gdzie jestem i wciąż borykałabym się ze swoimi problemami. 

WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: jovanka