blog background
 
ozonizator: Porządek w Poznaniu musi być
deratyzacja, ozonowanie, haccp, brc, ifs, zwalczanie szkodników;zwalczanie szkodników drewna
metka_epoznan
Ozonowanie mieszkania - powiedz stop szkodnikom i mikroorganizmom!
ok
3
not ok
0
liczba odsłon: 52

Ozonowanie mieszkania - powiedz stop szkodnikom i mikroorganizmom!

Mieszkania, placówki edukacyjne, obiekty medyczne czy biura – to tylko niektóre z miejsc, w których często pojawiają się grzyby, mikroorganizmy, pleśń czy różnego rodzaju szkodniki. Takie czynniki nie tylko obniżają komforty wykonywania codziennych obowiązków, ale także przyczyniają się do pogorszenia stanu zdrowia, zwłaszcza osób podatnych na różnego rodzaju alergie. Jak poradzić sobie ze szkodliwymi bakteriami czy wirusami, które niespodziewanie pojawiły się na przykład w przestrzeni domowej?

Ozonowanie mieszkania – Poznań i okolice

Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalne ozonowanie mieszkania. Poznań, Warszawa czy Kraków – niezależnie od tego, w którym mieście aktualnie mieszkasz, z pewnością znajdziesz specjalistyczną firmę świadczącą tego rodzaju usługi. Głównym założeniem każdej firmy DDD jest połączenie skuteczności świadczonych usług z troską o środowisko naturalne – to niezwykle istotne w dzisiejszym świecie, w którym to coraz większą uwagę zwracamy na ekologiczne działania.

Na czym polega ozonowanie?

Dzięki prawidłowo przeprowadzonemu ozonowaniu możesz skutecznie pozbyć się roztoczy, przykrych zapachów, grzybów, pleśni czy bakterii. To proces całkowicie bezpieczny dla zdrowia – dodatkowy atom tlenu pozwala na bezproblemowe zniszczenie mikroorganizmów czy bakterii, nawet pozbycie się szkodników takich jak szczury, myszy czy pająki. Co więcej, atom ten, w momencie spotkania się z konkretną bakterią czy też innym czynnikiem, który chcemy wyeliminować, ulega destrukcji pozostawiając jedynie czysty tlen. Przed rozpoczęciem procesu ozonowania należy jednak odpowiednio zabezpieczyć docelową przestrzeń, a szczególną uwagę zwrócić na sprzęt RTV i AGD, uszczelki czy kratki wentylacyjne. Szacowany czas ozonowania jednego pomieszczenia zależy od jego wielkości czy też poziomu natężenia zapachu, natomiast zazwyczaj trwa około półtorej godziny.

Sprawnie przeprowadzone ozonowanie mieszkania w Poznaniu przez wyspecjalizowaną firmę to gwarancja efektywnie wykonanej usługi i znaczne podwyższenie komfortu codziennego funkcjonowania. 

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka