blog background
 
Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego: Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego
Kościół Boga Wszechmogącego,Bóg Wszechmogący,Błyskawica ze wschodu,Bóg,Jezus
metka_epoznan
Wierzę w Pana przez ponad połowę swojego życia. Niestrudzenie pracuję dla Pana i stale wyczekuję Jego powtórnego nadejścia. Jeśli Pan przyszedł, to dlaczego nie otrzymałem Jego objawienia? Czy Pan mnie odrzucił? Jestem tym bardzo zdezorientowany. Jak byśc
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 16
Pytanie 2: Wierzę w Pana przez ponad połowę swojego życia. Niestrudzenie pracuję dla Pana i stale wyczekuję Jego powtórnego nadejścia. Jeśli Pan przyszedł, to dlaczego nie otrzymałem Jego objawienia? Czy Pan mnie odrzucił? Jestem tym bardzo zdezorientowany. Jak byście to wytłumaczyli?Odpowiedź: Człowiek sądzi, że jeśli przez pół życia wierzy w Boga, ciężko dla Niego pracuje i czujnie wyczekuje Jego drugiego nadejścia, to gdy Pan powróci, objawi się właśnie jemu. Takie są ludzkie wyobrażenia, ale nie zgadzają się one z dziełem Bożym. Żydowscy faryzeusze przemierzali ziemie i morza, szerząc wiarę w Boga. Czy Pan Jezus objawił się im, kiedy nadszedł? A uczniowie, którzy szli za Panem Jezusem? Który z nich podążał za Panem Jezusem dlatego, że miał objawienie? Żaden! Można twierdzić, że Piotr uzyskał objawienie od Boga i rozpoznał w Panu Jezusie Chrystusa i Syna Bożego. Ale to było wtedy, kiedy Piotr już jakiś czas podążał za Panem Jezusem. Słyszał, jak Jezus naucza i miał w sercu pewną wiedzę na temat Pana. Dopiero wtedy zyskał objawienie od Ducha Świętego i mógł rozpoznać prawdziwą tożsamość Pana Jezusa. Z pewnością Piotr nie zyskał objawienia przed tym, jak poszedł za Panem Jezusem. To fakt. Ci, którzy podążyli za Panem Jezusem, rozpoznali w Nim nadchodzącego Mesjasza dopiero po jakimś czasie słuchania Jego nauk. Nie poszli za Nim dlatego, że wcześniej mieli objawienie, które pozwoliłoby im rozpoznać, kim jest Pan Jezus. W dniach ostatecznych Bóg Wszechmogący zstąpił w tajemnicy między ludzi, aby dokonać dzieła osądzania. Miliony ludzi przyjęły Boga Wszechmogącego i podążyły za Nim, ale żaden z nich nie uczynił tego, ponieważ otrzymał objawienie od Ducha Świętego. Podążamy za Bogiem Wszechmogącym, bo rozpoznaliśmy głos Boga w lekturze słów Boga Wszechmogącego i w obcowaniu z prawdą. Te fakty dowodzą, że kiedy Bóg się wciela, by dokonać swego dzieła, nie objawia się ludziom po to, by w Niego wierzyli i za Nim podążali. Nie mówiąc o tym, że w dniach ostatecznych Bóg wyraża prawdę, aby dokonać dzieła osądzania. Wyrazem Bożego słowa głoszonego całemu wszechświatu jest Jego dzieło w dniach ostatecznych. Wszyscy mogą usłyszeć głos Boży. Boża mowa w dniach ostatecznych świadczy o tym, że Bóg po raz pierwszy od stworzenia świata głosi swoje słowo całej ludzkości, całemu wszechświatu. W Apokalipsie Bóg mówi wiele razy: „Kto ma uszy, niech słucha, co Duch mówi do kościołów”. W dniach ostatecznych Bóg działa, głosząc swoje słowo i wyrażając prawdę, aby znaleźć swoje owieczki. Boże owieczki potrafią usłyszeć głos Boga. Ci, którzy słyszą i rozumieją głos Boży, są Bożymi owieczkami, są pannami mądrymi. Ci, którzy nie rozumieją głosu Bożego, muszą być pannami głupimi. I tak wszyscy ludzie zostaną rozdzieleni wedle rodzaju. To pokazuje, jak mądry i sprawiedliwy jest Bóg!
Bóg wyraził tak wiele swego słowa, tak wiele swojego głosu. Jeśli nadal nie umiemy Go usłyszeć ani rozpoznać, to czy nie jesteśmy pannami głupimi? Wśród wszystkich wyznań są wierni, którzy usłyszeli głos Boga i powrócili do Niego. Czy to nie są „skradzione” skarby? Pan zstąpił w tajemnicy, by odzyskać te skarby, by stworzyć grupę zwycięzców, którzy jako pierwsi zostaną pochwyceni przed tron Boży, zanim nastąpią klęski. O tych, którzy biernie czekają na objawienie, ale nie rozpoznają głosu Bożego w słowach wypowiadanych przez Boga, można powiedzieć, że nie kochają prawdy, nie znają Boga i nie są Bożymi owieczkami. Oczywiście ci ludzie są odrzucani i wykluczani przez Boga. Jak powiedział Pan Jezus Tomaszowi: „uwierzyłeś, ponieważ mnie ujrzałeś. Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli”. (J 20:29). Wcześniej Pan Jezus powiedział: „Moje owce słuchają mego głosu i ja je znam, a one idą za mną”. (J 10:27). „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną”. (Obj 10:27). Tu widoczna jest mądrość Boga. Gdyby Bóg objawiał się ludziom po to, aby mogli w niego uwierzyć, po co wspominałby, że Boże owieczki usłyszą Jego głos? Czy nie byłaby to sprzeczność? Bóg decyduje, czy ludzie zostaną przy nim, na podstawie tego, czy rozpoznają oni głos Boga. Oto Boża sprawiedliwość i uczciwość. Jak widzisz, ci, którzy nie dostąpili objawienia Bożego, ale rozpoznali Boży głos i od razu przyjęli Boga Wszechmogącego, są prawdziwie błogosławieni. W poszukiwaniu prawdziwej drogi nieistotne jest objawienie Boże. Kluczowe jest to, czy rozpoznajesz głos Boga w słowach Boga Wszechmogącego. Tylko ci, którzy rozumieją, że słowo Boże jest samą prawdą i przyjmują Boga, to prawdziwi wyznawcy, miłujący prawdę, pragnący ukazania się Boga. Jeśli człowiek czeka tylko na Boże objawienie, trudno powiedzieć, czy on naprawdę kocha prawdę i zna głos Boga. Ci, którzy przyjęli to, że Pan nadchodzi, uczynili to, bo słuchali głosu Pana i rozpoznali w Jego słowach prawdę. To dlatego przyjmują ponowne ukazanie się Pana i Jego dzieło, oraz pozostają Mu posłuszni. Tylko tacy ludzie zostają pochwyceni przed Boga. Jeśli ktoś jedynie czeka na Boże objawienie, a zaniedbuje badanie słów, którymi Duch Święty przemawia do wszystkich kościołów, zostanie usunięty, odrzucony w dziele Bożym. Wraz z innymi będzie jęczeć i zgrzytać zębami, gdy nadejdzie kataklizm.
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ZBAWIENIE-PRZEZ-BOGA-WSZECHMOGACEGO
Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego.epoznan.pl
RSSsend_message
Błyskawica ze Wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego został założony przez samego wcielonego Chrystusa. Tworzą go wszyscy prawdziwi wyznawcy Boga, którzy przyjęli dzieło Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych, a także zostali podbici i zbawieni przez słowo Boże. Usłyszeli głos Boga i powrócili przed tron Boży. Jestem pojony i karmiony przez Boga oraz wiem, że Chrystus jest prawdą, drogą i życiem.
POLECANE STRONY
https://pl.kingdomsalvation.org
ARCHIWUM WPISÓW
Filmy religijne„Bóg ma nadzieję, że człowiek nadal będzie żył” (16 paź 2019)
Wypowiedzi Boga Wszechmogącego„Chrystus dokonuje dzieła sądu za pomocą prawdy” (15 paź 2019)
„Rozmowy” Klip filmowy (2) – W jaki sposób chrześcijanie przeciwstawiają się ateistycznemu praniu mózgu KPCh? (14 paź 2019)
„Słodycz w niedoli” Pytania o wiarę (13 paź 2019)
„Moje marzenie o królestwie niebieskim” Powitanie powrotu Pana Jezusa (Dubbing PL) (12 paź 2019)
Powtórne przyjście jezusa chrystusa - W jaki sposób rzeczywiście pojawi się Pan i jakie dzieło wykona, kiedy powróci? (11 paź 2019)
Najlepsze filmy o Bogu - Kto ponownie przybija Boga do krzyża (11 paź 2019)
Powtórne przyjście chrystusa - Tajemnica Wcielenia (1) (9 paź 2019)
„Przesłuchania w szkołach” Prawdziwe historie dziejące się w Chinach (8 paź 2019)
Wypowiedzi Boga Wszechmogącego - Dzieło w Wieku Prawa (7 paź 2019)
Tylko Bóg wcielony może dokonać dzieła osądzania w dniach ostatecznych (6 paź 2019)
Ciernie wspomnień” Klip filmowy (1) (5 paź 2019)
„Boża istota prawdziwie istnieje” Boża autentyczność i piękno (4 paź 2019)
Świadectwo wiary „Bóg jest przy mnie” (4 paź 2019)
Świadectwo wiary „Droga do oczyszczenia” (3 paź 2019)
Świadectwa wiary chrześcijańskiej„Boża łaska wyzwala ją z nieudanego małżeństwa (Część 1)” (2 paź 2019)
„Kto jest moim Panem” Jaki jest związek między Biblią a Bogiem? (1 paź 2019)
„Kto jest moim Panem” Klip filmowy (5) – Jedynie ci, którzy podążają za Bogiem, mogą uzyskać drogę życia wiecznego (29 wrz 2019)
„Kłamstwa komunizmu” Jak chrześcijanie polegają na Bogu, by pokonać szatana? (Dubbing PL) (28 wrz 2019)
„Niebezpieczna Jest Droga Do Królestwa Niebieskiego” Klip filmowy (3) – Odkrycie tajemnicy wcielenia (27 wrz 2019)
Czy jest pewne, że kiedy Pan powróci, to pojawi się w obrębie świata religijnego? Czy pozostanie w kościele oznacza, że będzie się w stanie powitać Pana? (27 wrz 2019)
Pytania o wiarę „W końcu odnalazłam drogę odrzucenia grzechu” (25 wrz 2019)
Świadectwa wiary chrześcijańskiej „Walka” (24 wrz 2019)
Dlatego teraz żadnego potępienia nie ma dla tych, którzy są w Jezusie Chrystusie […]” (Rz 8:1). Ponieważ wierzymy w Jezusa Chrystusa, już zostało zagwarantowane, że nie zostaniemy potępieni i będziemy mogli wejść do królestwa niebieskiego. (24 wrz 2019)
1. Pan wyraźnie przepowiedział: „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną” (Obj 3:20). Nie ma wątpliwości, że gdy Pan powróci, przemówi i wypowie swe słowa, a (22 wrz 2019)
Boża wola jest jawną dla wszystkich” Czy rozumiesz wolę Boga? (21 wrz 2019)
Tylko ci, którzy znają Boga i Jego dzieło mogą zadowolić Boga (20 wrz 2019)
„Nadeszły dni Noego” Boże zbawienie w dniach ostatecznych (20 wrz 2019)
Prawda wyrażona przez Boga Wszechmogącego „W odniesieniu do Biblii (1)” (18 wrz 2019)
Słowo Boże na każdy dzień „Bóg jest Panem wszelkiego stworzenia” (17 wrz 2019)
„Przepiękny głos” Klip filmowy (2) – W jaki sposób możemy być pewni, że Pan Jezus już powrócił? (17 wrz 2019)
Wyzwól się z sideł” Klip filmowy (6) – Dlaczego Komunistyczna Partia Chin prześladuje Kościół Boga Wszechmogącego? (15 wrz 2019)
„Westchnienie Wszechmogącego” Słowo Boże | Chrześcijańskie filmy warte obejrzenia (14 wrz 2019)
Co tak naprawdę oznacza dostąpienie zbawienia? A co oznacza dostąpienie pełnego zbawienia? (13 wrz 2019)
„Kłamstwa komunizmu” Jak chrześcijanie polegają na Bogu, by pokonać szatana? (Dubbing PL) (13 wrz 2019)
„Miasto zostanie zburzone” Klip filmowy (2) – Dlaczego obłudni faryzeusze są potępieni? (11 wrz 2019)
Słowo Boże na każdy dzień | Zbawiciel powrócił już na „Białym obłoku” (10 wrz 2019)
Biblia mówi: „Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu” (Rz 10:10). Zostaliśmy już zbawieni przez naszą wiarę w Jezusa. A raz zbawieni – będziemy zbawieni wiecznie. Gdy nadejdzie Pan, z pewnością będ (8 wrz 2019)
„Powinieneś wiedzieć, że Bóg praktyczny jest Bogiem Samym w sobie” Słowo Boże (7 wrz 2019)
Dlaczego Pan Jezus ukazał się ludziom po swoim zmartwychwstaniu? (6 wrz 2019)
„Istotą Chrystusa jest Bóg” Chrystus jest prawdą, drogą i życiem (4 wrz 2019)
Kto jest moim Panem” Klip (4) – jaka jest relacja pomiędzy Bogiem a Biblią (2 wrz 2019)
„Pojawienie się Boga przyniosło nowy wiek” Słowo Boże (1 wrz 2019)
„Boża litość nad ludzkością” Miłość Boga (1 wrz 2019)
Wcielenie: Odkrycie tajemnicy (Część pierwsza)” (30 sie 2019)
Kto jest moim Panem” Klip filmowy (2) – czy całe Boże dzieło i wszystkie słowa Boże znajdują się w Biblii? (28 sie 2019)
„Bóg jest wcielony, by pokonać szatana i zbawić ludzkość” (27 sie 2019)
Wciąż nie ustaliliśmy, czy królestwo Boże jest na ziemi, czy w niebie. Pan Jezus mawiał: „królestwo niebieskie przybliżyło się”, „królestwo niebieskie nadchodzi”. Jeśli to jest „królestwo niebieskie”, powinno być w nieb (26 sie 2019)
Pan powiedział nam dawno temu: „Idę, aby wam przygotować miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, żebyście, gdzie ja jestem, i wy byli” (J 14:2-3). Pan Jezus przygotował już dla nas miejsce w niebie (25 sie 2019)
„Nadzór” Dowiedz się, jak wygląda sytuacja osób wierzących w Chinach (24 sie 2019)
„Bóg wraca jako zwycięzca” Wychwalanie zwycięstwa Bożego (23 sie 2019)
Kto jest moim Panem” Klip filmowy (1) – odnowienie opustoszałego kościoła (22 sie 2019)
Pytanie 1: Przez ostatnie kilka lat odczuwamy rosnącą w naszym kościele pustkę. Straciliśmy wiarę i miłość, które mieliśmy na początku, oraz staliśmy się słabsi i bardziej negatywnie nastawieni. Nawet my, którzy nauczamy, czasami odczuwamy mrok i nie wiem (21 sie 2019)
Słowo Boże „Jak człowiek, który zdefiniował Boga według własnych koncepcji, może otrzymywać objawienia Boże?” (20 sie 2019)
Pan obiecał, że powróci, by zabrać nas do królestwa niebieskiego, a jednak jesteście świadkami tego, że Pan już stał się ciałem, by wykonać dzieło sądu dni ostatecznych. Zgodnie z proroctwem biblijnym Pan nadejdzie na chmurach, pełen mocy i chwały: dlacz (19 sie 2019)
Wierzę w Pana przez ponad połowę swojego życia. Niestrudzenie pracuję dla Pana i stale wyczekuję Jego powtórnego nadejścia. Jeśli Pan przyszedł, to dlaczego nie otrzymałem Jego objawienia? Czy Pan mnie odrzucił? Jestem tym bardzo zdezorientowany. Jak byśc (18 sie 2019)
„Zgromadzenie w oborze” Gdzie się podziała wolność wyznania w Chinach? (17 sie 2019)
„Ujawnić tajemnicę Biblii” Ujawnienie tajemnej historii Biblii (Dubbing PL) (16 sie 2019)
„Prawdziwa miłość Boga” Boże osądzenie ocaliło mnie (Dubbing PL) (15 sie 2019)
Tylko Chrystus dni ostatecznych może dać człowiekowi drogę wiecznego życia (14 sie 2019)
„Czas zmiany” Czy znasz drogę do królestwa niebieskiego? (Dubbing PL) (12 sie 2019)
„Pobożne życzenia” Czy zdobyłeś bilet do królestwa niebieskiego? (Dubbing PL) (11 sie 2019)
„Komunistyczna reedukacja w domu” Bóg jest moim Zbawicielem (Dubbing PL) (10 sie 2019)
„Miłość Boga zbliża nas do siebie” (Solo męskie) (9 sie 2019)
„Największe błogosławieństwo, jakim Bóg obdarza człowieka” (7 sie 2019)
„Tajemnica pobożności” Pan Jezus przybył na „białym obłoku” (Dubbing PL) (6 sie 2019)
„Z Bożym błogosławieństwem” Bóg jest moim schronieniem (Dubbing PL) (5 sie 2019)
„Zbawienie” Czy zyskanie zbawienia jest tym samym, co pełne zbawienie? (Dubbing PL) (4 sie 2019)
Prawdziwa historia stojąca za dziełem w Wieku Odkupienia (1 sie 2019)
Projekcja filmu chrześcijańskiego sprawia, że widzowie zaczynają rozmyślać nad tajemnicami życia (29 lip 2019)
Pan puka do drzwi (27 lip 2019)
Lud z królestwa niebieskiego (25 lip 2019)
Doskonała Boża troska nad wszystkim (22 lip 2019)
Tylko Bóg kocha człowieka najbardziej (21 lip 2019)